--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33584 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 5 minut 3 sekundy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Dziękuję Nelciu, aż się zarumieniłam od tych pochwał Biggrin Okazuje się, że robienie Odliczanki nie jest takie trudne jak myślałam dlatego wszystkich zachęcałam i zachęcam nadal do uczestniczenia w tej zabawie Preved

Bardzo jestem ciekawa Twoich wrażeń z "doświadczalnej" trasy po Madagaskarze i będę śledzić z uwagą Twoją relację Yes 3

Co do zagadki to nie wiem gdzie to jest ale jakoś tak mi się skojarzyło z Azorami - tam chyba też są takie kolorowe jeziorka?

Miłego dnia Biggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 31 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Mabro, pewnie że nie jest trudne ! tylko szczypta wysilku, chwila czasu, odrobina inwencji , mnóstwo uśmiechu na dzień dobry i ...już Yahoo

tak na prawdę to w ogóle nie jest robota admina he he . Czy ktoś ze " starych " forumowiczów pamieta, aby poprzedni admin Damian zrobil choć jedną odliczanke? ja to robię bo lubię,ale tak jak piszesz fajnie,aby w tej zabawie było więcej uczestników Drinks

Zagadka jest na innym kontynencie..  Dance 3

Widzę że już jednego czytelnika a wlasciwie czytelniczkę mam , Mabro dzieks Good będzie też o szamanach i czarownikach he he , bo wiecie,że te wierzenia są tam bardzo silne ? nawet u obytych ,lokalnych pilotów wycieczek.. Girl witch

No trip no life

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 5 minut 3 sekundy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nie zgadłam, buuuu   Widocznie jeszce tam nie byłam i dlatego nie wiem gdzie to jest Biggrin

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Witaj Nelcia Biggrin  Bardzo czekam na relacje bo kierunek  mi podpasował i w planach na przyszły rok.

Chciałabym wrócić jeszcze do zagadki z przed Twojego wyjazdu .Bo jeśli dobrze odgadlam to może mogłabym dostać  nagrodę.Pleasantry

basia35

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 31 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Mabro, strzał jest co prawda chybiony,ale kombinujesz całkiem dobrze. Rzeczywiście na Azorach sa takie fajne jeziorka,ale to konkretne leży poza Europą i chyba rzeczywiście tam jeszcze nie byłaś. Ja je pamiętam z kilku relacji na forum,ale dosyć dawno temu..

Basiu, masz rację. Odgadłaś tuz przed moim wyjazdem ,że pytanie dotyczyło LA GOMERY Yahoo Dla ciebie jest więc wspaniala nagroda a dla mnie kara chłosty , bo zapomnialam

Znalezione obrazy dla zapytania la gomera alcohol  Znalezione obrazy dla zapytania bat bicz

No trip no life

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Dziekuje za   nagrodę .Chłosta na pewno nie dla Ciebie  za pięknie  prowadzisz to nasze forum. Give rose

basia35

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 5 minut 3 sekundy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

DZIŚ JEST SOBOTA -  30 CZERWCA 2018 R . - WEEKEND trwa w najlepsze YahooYahoo Yahoochociaż pogoda mogłaby być lepsza Diablo

 

IMIENINY OBCHODZĄ: Emilia i Lucyna Sun- 56  Prezent

Urodziny obchodzą: wszyscy urodzeni  30 CZERWCA Give rose ZNAK ZODIAKU: RAK

– Idealny weekend każdego mężczyzny...

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest TADZIK!!! Yahoo  Party 2

Tadzik - 242 dni first minute na Wyspach Zielonego Przylądka       Podobny obraz

Umilka - 220 dni - wyprawa do Indii       Podobny obraz   i Nepalu      Podobny obraz

Ela - 220 dni Kuba - wyspa jak wulkan gorąca         Podobny obraz

Margerytka - 218 dni drugie podejście do Laosu                           Podobny obraz

Tadzik - 200 dni - Sri Lanka Obraz znaleziony dla: sri lanka

Nelcia - 188 dni - powrót na rozbujane fale w poszukiwaniu śladów Magellana i Amundsena         Podobny obraz

Basia 35 - 177 dni - śladami Dody i Lewandowskich czyli sylwester w Dubaju       Podobny obraz

Podobny obrazGreg- 154 dni - rejs transatlantycki z Savony na Karaiby         Podobny obraz

Basia 35 - 143 dni - Mauritius - rajskie wakacje      Podobny obraz        

Żelek-136 dni zwiedzanie Mauritius      Podobny obraz

Turkus- 132 dnilistopadowa wyprawa na Mauritius      Podobny obraz

Tadzik - 106 dni - wypad na Zanzibar   Podobny obraz  z pobytem w Stone Town  Podobny obraz

Bajka - 76 dni - chcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos           Podobny obraz

Umilka - 56 dni Kenia - w poszukiwaniu zwierzaków  Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Makono - 49 dni - wakacje na Majorce        Podobny obraz

Ela - 47 dni - od Amazonii       Podobny obraz do Atacamy    Podobny obraz czyli 4x4 przez Boliwię i Chile

Korolowa - 46 dni - wakacje w hawajskich raju na: Oahu  Podobny obraz i Kauai     Podobny obraz

Margerytka 36 dni  - Meksyk "Wielka Konkwista"       Podobny obraz

Tadzik - 36 dni - powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak - 32 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Radek i Basia - 26 dni do rajskich plaż Zanzibaru  

  Jorguś - 26 dni do Isla Bonitas, czyli Teneryfa, La Gomera i La Palma            Podobny obraz

Andrew - 24 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretaniموريتانيا 

Sigma - 17 dni - wakacje w Kaszmirze  Podobny obraz i Ladakh      Podobny obraz

Fragola - 8 dni - na dobry początek Singapur Podobny obraz a potem Borneo Podobny obraz              

Iwusia-5 dni -  Kambodża wakacyjnie    Podobny obraz

Margerytka 3 dni - wakacje w Czarnogórze        Podobny obraz

Bilba-2 dni -wakacje w Hurgadzie     Podobny obraz

Kochani Forumowicze, zaglądajcie na Odliczankę bo przegapicie swoje wyjazdy  Dash 1 Niektórym zostało już baaardzo mało czasu do MolotPora szykować walizki Biggrin

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 17 godzin 13 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko sobotnie Wszystkim !!! : )

dziewczyny dzielnie zastepują "szefową" w prowadzeniu forumowej odliczanki ; )

...w podzięce,fotka z dzisiejszego wypadziku do Co.Clare

p.s. upał "na wyspie" niemiłosierny, 28-30 *C więc jesli ktoś nie ma pomysłu na weekend ; )))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 5 minut 3 sekundy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

ssstu-6 pokaż wiecej zdjęć z upalnej Irlandii - bardzo lubię takie urwiska Biggrin

A "szefowa" już wróciła - pewnie odsypia lot Biggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 31 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY  Yahoo

DZIŚ JEST NIEDZIELA -  31 LIPCA 2018 R . - WEEKEND trwa w najlepsze YahooYahoo Yahoo

IMIENINY OBCHODZĄ: HALINA,MARIAN, OTTON Sun- 56  Prezent

Urodziny obchodzą: wszyscy urodzeni  1 LIPCA Give rose ZNAK ZODIAKU: RAK

Podobny obraz

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest TADZIK!!! Yahoo  Party 2

Tadzik - 241 dni first minute na Wyspach Zielonego Przylądka       Podobny obraz

Umilka - 219 dni - wyprawa do Indii   Podobny obraz   i Nepalu  Podobny obraz

Ela - 219 dni Kuba - wyspa jak wulkan gorąca         Podobny obraz

Margerytka - 217 dni drugie podejście do Laosu    Podobny obraz

Tadzik - 199 dni - Sri Lanka Obraz znaleziony dla: sri lanka

Nelcia - 187 dni - powrót na rozbujane fale w poszukiwaniu śladów Magellana i Amundsena   Podobny obraz

Basia 35 - 176 dni - śladami Dody i Lewandowskich czyli sylwester w Dubaju       Podobny obraz

Greg- 153 dni - rejs transatlantycki z Savony na Karaiby         Podobny obraz

Basia 35 - 142 dni - Mauritius - rajskie wakacje      Podobny obraz        

Żelek-135 dni zwiedzanie Mauritius      Podobny obraz

Turkus- 131 dnilistopadowa wyprawa na Mauritius      Podobny obraz

Tadzik - 105 dni - wypad na Zanzibar   Podobny obraz  z pobytem w Stone Town  Podobny obraz

Bajka - 75 dni - chcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos    Podobny obraz

Umilka - 55 dni Kenia - w poszukiwaniu zwierzaków  Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Makono - 48 dni - wakacje na Majorce        Podobny obraz

Ela - 46 dni - od Amazonii       Podobny obraz do Atacamy    Podobny obraz czyli 4x4 przez Boliwię i Chile

Korolowa - 45 dni - wakacje w hawajskich raju na: Oahu  Podobny obraz i Kauai     Podobny obraz

Margerytka 35 dni  - Meksyk "Wielka Konkwista"       Podobny obraz

Tadzik - 35 dni - powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak - 31 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Radek i Basia - 25 dni do rajskich plaż Zanzibaru  

  Jorguś - 25 dni do Isla Bonitas, czyli Teneryfa, La Gomera i La Palma            Podobny obraz

Andrew - 23 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretaniموريتانيا 

Sigma - 16 dni - wakacje w Kaszmirze  Podobny obraz i Ladakh    Podobny obraz

Fragola - 7 dni - na dobry początek Singapur Podobny obraz a potem Borneo Podobny obraz              

Iwusia-4 dni -  Kambodża wakacyjnie    Podobny obraz

Margerytka -TO JUŻ POJUTRZE!!! - wakacje w Czarnogórze Podobny obraz Jeszcze chwila czasu do wyjazdu,ale już można podskakiwać z radości Smilie girl  012

Bilba-TO JUŻ JUTRO !!!!! -wakacje w Hurgadzie     Podobny obraz  Pora pakować rurki i płetwy.. rafa już czeka Sun-smilie water  059

Kochani Forumowicze, zaglądajcie na Odliczankę bo przegapicie swoje wyjazdy  Dash 1 Niektórym zostało już baaardzo mało czasu do Molot

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap