--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33599 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 20 minut 51 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nelciu, Twoja zagsdka to jedno z moich podróżniczych marzeń Biggrin To słynna aleja baobabów na Madagaskarze Biggrin Może kiedyś uda mi się tam wybrać?

Pozdrawiam serdecznie

greg2014
Obrazek użytkownika greg2014
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 29 lip 2017

Witajcie!

Jestem już na łajbie, dotarłem z małymi komplikacjami do Kopenhagi i na statek. 

A w międzyczasie zaliczyliśmy Warnemunde (Rostock) i Aarhus w Danii i dopłynęliśmy do Haugesund w Norwegi. Czyli mogę powiedzieć, że postawiłem w końcu nogę na norweskiej ziemii.

Jutro Olden i pierwsze spotkanie z "języczkiem" lodowca - zobaczę jak to wygląda w praktyce:-)

Pogoda jest tutaj dziwna, rano chłodno (nawet bardzo) jednak w ciągu dnia wręcz upalnie. Najciekawszy jest długi dzień - wczoraj ciemno zrobiło się dopiero po 22.

Trzymajcie za mnie kciuki:-)

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 46 minut 36 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Mabro tak Yahoo to Madagaskar i równiez moje marzenie ,aby tam dotrzeć.. byłam nawet całkiem blisko, bo na wyspie Reunion.Tez przepiekne miejsce .

Dla ciebie lokalny zwierzak , spodoba ci się,bo to taki prawie kotek ...

Znalezione obrazy dla zapytania madagaskar zwierzęta

Greg witaj rejsomaniaku he he Ssun-smilie water  030piszesz o jakis przygodach , juz jestem ciekawa co tam w drodze do Kopenhagi ci sie przytrafiloBiggrin  Z tym dniem i nocą to rzeczywiście niezła jazda.. zobaczysz jak pojedziesz na Nordcapp o północy co sie bedzie działo .. Delektuj sie przepiekna Nowegią , trzymamy kciuki oczywiscie Yes 3

No trip no life

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

 Powolutku się pakuje.

A moje marzenie aż głupio bo ja ciągle marze.A Itaka pomaga w tych marzeniach.  Nosy Be i Madagaskar już w zasięgu dla tych co lubią podróżować z biurem. Biggrin

basia35

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 5 dni 10 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Witam serdecznie, my wczoraj wieczorem wróciliśmy, wrażeń ogrom i wyjazd bardzo intensywny, zdjęcia, relacja wszystko będzie pewnie jakoś po weekendzie. Teraz powiem, że ciemne plaże w ogóle mi nie przeszkadzały, gdy były fale to białe ich grzbiety pięknie kontrastowaly z ciemnymi kamyczkami. Poza tym kamyki nie są tylko czarne a grafitowe, białe, ceglaste, brązowe, szare, rude... Dla mnie coś innego Good

Samo kamari mnie zauroczylo, świetna miejscowość, a pierwsza połowa maja to chyba idealna pora, wszystko żyło ale cicho, spokojnie, bez gwaru, tłumu, dyskotek. 

Samo Santorini wg mnie to na pewno nie wyspa na jednodniowa wycieczkę na 6 h... To wyspa do chłoniecia, a nie do przelatania z tłumem w parę godzin. Na pewno mam nową miłość.... CYKLADY Sun bespectacled

I tym bardziej teraz nie możemy się doczekać karpathos.Girl crazy

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 13 godzin 5 minut temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Greg-pewnie plynac do Olden bedziecie wplywali do fiordu z samego rana-oplaca sie wstac o 6 czy 7 i zobaczyc taki fiord o tej porze.Jezyczkiem obawiam sie bedziesz rozczarowany,ale droga do niego malownicza z wodospadami.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

greg2014
Obrazek użytkownika greg2014
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 29 lip 2017

Dzieki _huragan_ za rade. Sprobuje wstac:-)

Tym razem wybieram sie na wycieczke ze statku a ta zaczyna sie dopiero o 13 wiec mam troche czasu.

a co do jezyczka, dzieki Twojej relacji wiem czego sie spodziewac wiec pewnie jakos bardzo zaskoczony ani rozczarowany nie bede:-)

greg2014
Obrazek użytkownika greg2014
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 29 lip 2017

Ahhha, wracajac do umownego podziału doby na dzień i noc to tutaj jest on naprawdę bardzo umowny.

Jest prawie 23 a jasno jak w dzień.

Do Nordkappu nie dopływamy ale swoja droga to musi byc ciekawe jak tam jest-szczegolnie w polowie sierpnia.

Moj rejs dopiero zaczyna sezon w tym regionie, szczyt daleko przed nami.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 46 minut 36 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY  WSZYSTKIM FORUMOWICZOM Yahoo

DZIŚ JEST  WTOREK - 22 MAJA  

IMIENINY OBCHODZĄ: JULIA,HELEINA Sun- 56

Urodziny obchodzą: wszyscy urodzeni 22 maja Give rose ZNAK ZODIAKU: BLIŻNIETA

Podobny obraz

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest TADZIK!!  Yahoo  Party 2

Tadzik - 281 dni - first minute na Wyspach Zielonego Przylądka       Podobny obraz

Umilka - 259 dni - wyprawa do Indii       Podobny obraz i Nepalu      Podobny obraz

Ela - 259 dni - Kuba - wyspa jak wulkan gorąca         Podobny obraz

Margerytka - 257 dni - drugie podejście do Laosu                           Podobny obraz

Tadzik - 239 dni - Sri Lanka Obraz znaleziony dla: sri lanka

Nelcia - 225 dni - powrót na rozbujane fale w poszukiwaniu śladów Magellana i Amundsena         Podobny obraz

Basia 35 - 216 dni - śladami Dody i Lewandowskich czyli sylwester w Dubaju       Podobny obraz

Basia 35 - 182 dni - Mauritius - rajskie wakacje      Podobny obraz       

Tadzik - 145 dni - wypad na Zanzibar          Podobny obraz  z pobytem w Stone Town                 Podobny obraz

Bajka - 115 dnichcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos           Podobny obraz

Umilka - 95 dni - Kenia - w poszukiwaniu zwierzaków  Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Makono - 87 dni - wakacje na Majorce        Podobny obraz

Ela - 86 dni - od Amazonii       Podobny obraz do Atacamy            Podobny obraz czyli 4x4 przez Boliwię i Chile

Korolowa - 85 dni - wakacje w hawajskich raju na: Oahu        Podobny obraz i Kauai     Podobny obraz

Margerytka - 75 dni - Meksyk "Wielka Konkwista"       Podobny obraz

Tadzik - 75 dni - powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak - 71 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Radek i Basia - 65 dni do rajskich plaż Zanzibaru 

Andrew - 63 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretaniموريتانيا 

Sigma - 56 dni - wakacje w Kaszmirze          Podobny obraz i Ladakh      Podobny obraz

Fragola - 47 dni - na dobry początek Singapur                    Podobny obraz  a potem Borneo               Podobny obraz

Margerytka - 41 dni - wakacje w Czarnogórze        Podobny obraz

Bilba-41 dni -wakacje w Hurgadzie     Podobny obraz

Alamed - 32 dni - znowu moje ukochane Tatry            Podobny obraz

Elam54 - 29 dni - wakacje na Majorce   Podobny obraz

Momita - 26 dni - 18 czerwiec - Pierwsza Babska wyprawa do Indii - od Mumbaju          Podobny obraz po Kochi      Podobny obraz

Tadzik - 17 dni - po sardynki na Sardynię                  Podobny obraz  a przy okazji Korsyka      Podobny obraz          

Alamed - 8 dni - poznawanie krajobrazowych uroków Roztocza       Podobny obraz

Jorguś - 8 dni -norweskie fiordy czekają   Podobny obraz  

Basia 35 - 3 dni - majówka w Marsa Alam      Podobny obraz

 Znalezione obrazy dla zapytania milego dnia

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 46 minut 36 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Jak wam minął poniedziałek ? nie był chyba taki zły prawda ?

Greg, czekamy na twoje wrażenia ze spotkania z jezyczkiem Laugh 1 Na Nordcapp pewnie jeszcze kiedyś dotrzesz, jak polkniesz na resjsie bakcyla fiordowego

Basia, Madagaskar to i twoje marzenie ? tak sobie myśle,że tam to chyba nawet lepiej jechac z biurem, bo zaplecze słabe..

Bajka, oj czuję,że wróciłas oczarowana i zachwycona Santorini Yahoo Zgadzam sie z tobą, odiwedzilam wyspe w czasie jednodniowej wycieczki i to lepsze niz nic ,ale wiem ,że musze tam wrócic na dłuzej . Po to aby jak piszesz... stopniowo, niespiesznie chłonąc ją. Czekamy więc na białe domki w twoim wydaniu

Kto dzis stawia kawę ? pytek nie , wiec kto ? Wizard

Ja serwuję więc zagadke , dodam że to kierunek z odliczanki

Znalezione obrazy dla zapytania mumbaj

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap