--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33516 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 13 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

i zrobiło się mocno zimowo Xmass18 balwan boze narodzenie 76 Na szczęście nie jest juz tak mrozno, bo +1 C i wciąż sypie.

Greg, machamy ci z forum na pożegnanie Bye Miłego cruisowania po karaibskich wyspekach Sun-smilie water  001 a na razie szybkiego i spokojnego lotu Molot

Andrew,widzę kolejny wpis na odliczance, BRAWO TY Good Kolejny wypad weekendowy ?

Andrew - 17 dni - weekend w Brześciu nad Bugiem

Gorąca kawka albo herbata,albo jedno i drugie Smile

Podobny obraz  Podobny obraz

 

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 23 godziny 12 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Radek oczywiscie Zamek Peles w okolicach kurortu Sinaia w Rumunii. Polecam – obiekt warty zobaczenia szczególnie od środka. W nagrodę danie regionalne (ciekawe czy smaczne?)

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Witam Wszystkich serdecznie - dzisiaj wróciłem ze Sri Lanki Sad

Z racji wczasów pobytowych może zbyt wiele tam nie zwiedziłem, ale i tak było to dla mnie szczególne doświadczenie.

Wyjazd był w moim odczuciu MEGA i na 100% wracam tam za rok Victory

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 23 godziny 12 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Tadzik, wklej trochę energetycznych fotek oddających tamtejsze klimaciki.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Asia-A :

Tadzik, wklej trochę energetycznych fotek oddających tamtejsze klimaciki.

Bardzo proszę Biggrin

Najpiękniejszy klimat na Sri Lance tworzą ludzie ... oczywiście moim zdaniem Biggrin

A poza tym trochę plaż Wink

Seszele Blum 3

Trochę Kenii Biggrin

Coś dla ducha ...

Mało poznałem ten kraj, ale dla mnie super klimaty Victory

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 23 godziny 12 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Tadzik super miejsca i wasze buźki uśmiechnięte. Dzięki za trochę ciepełka.

We Wrocławiu właśnie sypie śnieg.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 13 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

DZIŚ JEST CZWARTEK 18 STYCZNIA

IMIENINY OBCHODZĄ: BEATRYCZE,MAŁGORZATA

Urodziny obchodzą::wszyscy urodzeni  18 STYCZNIA  Give roseZNAK ZODIAKU: KOZIOROŻEC

Znalezione obrazy dla zapytania 18 stycznia dzień kubusia puchatka

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest NELCIA !!  Yahoo  Party 2

Nelcia- 349 dni - powrót na rozbujane fale w poszukiwaniu śladów Magellana i Amundsena         Podobny obraz

Bajka -241 dni- chcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos           Podobny obraz

Umilka -220 dni -Kenia -w poszukiwaniu zwierzaków        Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Makono- 215 dni- wakacje na Majorce          Podobny obraz

Margerytka- 200 dni - Meksyk "Wielka Konkwista"       Podobny obraz

Tadzik- 200 dni- powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak  - 198 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan Obraz znaleziony dla: Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Radek i Basia -189 dni do rajskich plaż Zanzibaru 

Andrew - 188 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretanii موريتانيا 

Margerytka- 166 dni - wakacje w Czarnogórze           Podobny obraz

Elam54 -155 dni - -wakacje na Majorce          Podobny obraz

Tadzik- 143 dni- po sardynki na Sardynię                  Podobny obraz  a przy okazji Korsyka      Podobny obraz          

Jorguś- 127 dni -  norweskie fiordy czekają         Podobny obraz                Podobny obraz

Kazzia- 103 dni - rajskie plaże Fidżi              Podobny obraz

Nelcia- 98 dni - babska inwazja na Big Apple           Podobny obraz

Lord- 92 dni - Papua.. czy chodzenie po bagnach wciąga?? z wizytą u Korowajów           Podobny obraz  .. odkrywanie nieodkrytego... Biggrin

Zając1 - 90 dni - 2 tygodnie w Wietnamie Północnym        Podobny obraz

Cienkibolek- 90 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Boliwia Podobny obraz Peru   Podobny obraz

Dana - 71 dni- wyprawa do Iranu, od Teheranu       Podobny obraz po Shiraz          Podobny obraz

Andrew - 63 dni - weekendowe kuglowanie po królewskich miastach Maroka

Sigma- 58 dni = na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Bolwia  Podobny obraz  Peru  Podobny obraz

Greg 2014 - 52 dni - Costa Favolosa - rejs z Santos    Podobny obraz  do Savony

Tadzik-47 dni - gorące tańce Podobny obraz w rytmie reggae   Podobny obraz

Nelcia- 39 dni - szaleństwo na stokach Sierra Nevada            Podobny obraz i zwiedzanie Granady      Podobny obraz     

Ela- 22 dni - w poszukiwaniu lampartów na Sri Lance       Podobny obraz             Podobny obraz

Andrew - 16 dni - weekend w Brześciu nad Bugiem

Iwusia-10 dni - Wietnam - W samo południe               Podobny obraz

Andrew - 8 dni - skoki w Zakopanem 

Margerytka- 8 dni - " Na szlaku piękna"          Podobny obraz            Podobny obraz

Umilka -7 dni -Tropiki Centralnej Ameryki (Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras i Salwador)  Podobny obraz        Podobny obraz

======== powinni szykować się do wyjazdu ========

Agata -3 dni Wenecja i kolorowe szkiełka czekają  Podobny obraz  Znalezione obrazy dla zapytania murano wenecja

Miłego CZWARTKU                 Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 13 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Asia, u ciebie sypie ? W stolicy na razie nie ...i niech tak zostanie, bo snieg z wczoraj sie jeszcze nie stopił

Witaj Tadzik powrócony Preved wygląda na to,że Sri Lanka wam bardzo przypadła do gustu Yes 3 czekamy więc na szczegółowe wspomnienia z wyspy. Czy fotki ze słoniami to z lokalnego safari czy sierocińca ? plaże fajne z tymi głazami. A jak jedzonko ? I słońca to wam chyba nie brakowało ? Sun bespectacled

Megi jak zdrówko ? wyszłaś z choróbska ? Girl hospital ty sie kuruj bo widzę z odliczanki ze Andrew za 8 dni będzie na skokach, wiec...

Margerytko, Tadzik , odliczankowa dwusetka wam dzisiaj stuknęła ..

Margerytka- 200 dni - Meksyk "Wielka Konkwista"       Podobny obraz

Tadzik- 200 dni- powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Kawa stygnie ...zapraszam Preved a może herbatka ?

Oh YEAH. Make me write bad checks. coffeeFIEND morning. #coffeelovers  afternoon tea, photo, Miriam Garcia

No trip no life

Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 4 tygodnie 1 dzień temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

Dobry wieczór w zimowy wieczór Biggrin

Tak sobie oglądam zdjęcia Tadzikowe, pełne ciepła i stwierdzam, że nie mogę doczekac się wiosny/lata. Kupiłem co prawda bilety do Maroka, ale to dopiero w marcu.

W każdym razie - Tadzik - witaj w PL Victory

Przy okazji... Można bez wizy pojechać na Białoruś (Brześć i Grodno, i Mińsk molotem). Muszę wypróbować jak działa w rzeczywistości dekret prezydenta Łukaszenki. Póki co zakupiłem vouchery na imprezę turystyczną. Oto program zwiedzania Brześcia:

04.02.2018 –  Самостоятельное посещение торгово-развлекательных центров, музеев, кинотеатров г. Бреста. 

Самостоятельное znaczy samodzielne zwiedzanie торгово-развлекательных центров czyli galerii handlowych. No i za wszystko trzeba też samodzielnie zapłacić...

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Nelcia :

Witaj Tadzik powrócony Preved wygląda na to,że Sri Lanka wam bardzo przypadła do gustu Yes 3 czekamy więc na szczegółowe wspomnienia z wyspy. Czy fotki ze słoniami to z lokalnego safari czy sierocińca ? plaże fajne z tymi głazami. A jak jedzonko ? I słońca to wam chyba nie brakowało ? Sun bespectacled

Tak, nie ukrywam, że Sri Lanka zapowiadała się słabo, a wyszło mega fajnie Biggrin

Fotki ze słoniami i z sierocińca i z safari w Parku Udawalawe.
Pogoda - żyleta przec cały pobyt. Jeden raz był półgodzinny deszczyk Wink

Jedzonko w hotelu RIU jak dla mnie super Biggrin Nawet czerwony barszczyk z uszkami zjadłem Blum 3Wink

Hotel generalnie rewelka ... oczywiście byłem w lepszych, ale nie za taką cenę.

Teraz tylko modlę się, żeby równie słabo zapowiadająca się Jamajka wyszła podobnie Crazy

Strony

Wyszukaj w trip4cheap