--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33599 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 11 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Huragan,

Brawo TY Clapping Clapping

Na Alasce nie byłąm, fiordów Chlijskich nie widziałam ,ale ...chodza mi po głowie . Powrót do Norwegii zresztą też he he .

Lubię takie klimaty i dawno już nie widziałam . Fajnie że są zdjęcia do których zawsze można wrócić i powspominać np Norwegię Smile

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 55 minut 10 sekund temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko środowe Wszystkim !!! : )

ten tydzien i cały miesiąc to nie do ogarnięcia są...

...piątek znów wolny bo firmowy wyjazd na imprezkę a za niechwilę...Halloween...i przylot "młodego"...

chcę już...listopada ; )))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 1 godzina temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Radek, ja to bym już dalej poszła... chce co najmniej wiosny (zimy i jesieni nie lubię). Może chociaż jakiś wyjazd do ciepłych krajów?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 3 tygodnie temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

Dzień dobry! Good morning! Buenos días! Guten Tag! Dobrý deň! Καλημέρα! Labas rytas!

Dziś jest środek18 PAŻDZIERNIKA !!!!  Biggrin

Imieniny obchodzą: ŁUKASZ i JULIAN

URODZINY OBCHODZĄ: wszyscy urodzeni 18 PAŻDZIERNIKA Give rose ZNAK ZODIAKU: WAGA

 

A JAK JEST U WAS?

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest MEGI Yahoo  Party 2

Megizak  - 290 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan Obraz znaleziony dla: Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Andrew - 280 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretanii موريتانيا 

Cienkibolek- 184 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Boliwia Podobny obraz Peru   Podobny obraz

Sigma- 149 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Bolwia  Podobny obraz  Peru  Podobny obraz

Greg 2014 - 144 dni - Costa Favolosa - rejs z Santos    Podobny obraz  do Savony

Tadzik- 139 dni - gorące tańce Podobny obraz w rytmie reggae   Podobny obraz

Ela114 dni - w poszukiwaniu lampartów na Sri Lance       Podobny obraz             Podobny obraz

Greg 2014 - 103 dni - Costa Magica- rejs z Gwadelupy po Karaibach Podobny obraz

Umilka -99 dni -Tropiki Centralnej Ameryki (Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras i Salwador)  Podobny obraz        Podobny obraz

Koniczynka - 87 dni - boski Zanzibar       Podobny obraz

Tadzik- 80 dni - wypad na cejlońską herbatkę        Podobny obraz    Podobny obraz

Dana - 80 dni - poznawanie uroków Cejlonu      Podobny obraz a potem plażing na Malediwach  Podobny obraz      

Megizak - 65 dni - świąteczny wypad do Hagi, Rotterdamu i Amsterdamu na spotkanie z synem 

Zając 160 dni - świąteczno sylwestrowy wyjazd do Hong kongu  Podobny obraz i na Luzon na Filipny   Podobny obraz

Ssstu-6 - 46 dni - degustacja na Jamajce       

Edyta 46 dni - najwyższa pora na Republikę Południowej Afryki           Podobny obraz

Greg 2014 - 37 dni - Costa Mediteranea- rejs z Savony do Dubaju         Podobny obraz

Edyta -24 dni - podróż do rajskich wysepek Seszeli       Podobny obraz         

Andrew - 22 dni -wyprawa na poddasze świata do Nepalu  

Antenka - 11 dni - orangutany lajf WinkObraz znaleziony dla: orangutany

JESIEŃ NA DOBRE ZAGOŚCIŁA U NAS. CIESZMY SIĘ PIĘKNĄ POGODĄ.  Sun bespectacled

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 11 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

hm...nie ma dzisiaj żadnej kawy ? odrabiam zaległości ...od razu serwuję też widoczek do odgadnięcia Wacko 

รูปภาพ

Radek ,jak żyć ?? tyle wolnego..Laugh 1

Asia, czy coś juz knujesz kolejnego ? do ciepłych krajów ..Sun-smilie water  001 może powrót na Kanarki ?

dziś znowu taka piękna pogpda Smile niech tak trwa jak najdłużej

miłego

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 11 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

No jakie macie pomysły na zagadke ? czy mam dac fotę pomocniczą?

No trip no life

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 3 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Ja bym powiedziała bez podpowiedzi, że to są gorące źródła w Bath, bo tam byłam Smile

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 1 godzina temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nelciu, na razie nic nie knujemy, trzeba popracować. Ponadto ja z mężem nie lubimy planować wyjazdów długoterminowo (z racji rodzaju męża pracy i zdrowia rodziców), wybieramy wyjazdy z biura na kilka dni przed wylotem. Kanarki na prośbę Basi i z racji tego, że tanie bilety trzeba kupować wcześniej – wyjazd był planowany wcześniej i o mały włos i dużo nie brakowało, aby przeszedł koło nosa…

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 11 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry! Good morning! Buenos días! Guten Tag! Dobrý deň! Καλημέρα! Labas rytas!

Dziś jest CZWARTEK19 PAŻDZIERNIKA !!!!  Biggrin

Imieniny obchodzą:PIOTR,ZIEMOWIT

URODZINY OBCHODZĄ: wszyscy urodzeni 19 PAŻDZIERNIKA Give rose ZNAK ZODIAKU: WAGA

 ZŁOTA POLSKA JESIEŃ

A JAK JEST U WAS?

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest MEGI Yahoo  Party 2

Megizak  - 289 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan Obraz znaleziony dla: Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Andrew - 279 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretanii موريتانيا 

Cienkibolek- 183 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Boliwia Podobny obraz Peru   Podobny obraz

Sigma- 148 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Bolwia  Podobny obraz  Peru  Podobny obraz

Greg 2014 - 143 dni - Costa Favolosa - rejs z Santos    Podobny obraz  do Savony

Tadzik- 138 dni - gorące tańce Podobny obraz w rytmie reggae   Podobny obraz

Ela113 dni - w poszukiwaniu lampartów na Sri Lance       Podobny obraz             Podobny obraz

Greg 2014 - 102 dni - Costa Magica- rejs z Gwadelupy po Karaibach Podobny obraz

Umilka -98 dni -Tropiki Centralnej Ameryki (Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras i Salwador)  Podobny obraz        Podobny obraz

Koniczynka -  86 dni - boski Zanzibar       Podobny obraz

Tadzik- 79 dni - wypad na cejlońską herbatkę        Podobny obraz    Podobny obraz

Dana - 79 dni - poznawanie uroków Cejlonu      Podobny obraz a potem plażing na Malediwach  Podobny obraz      

Megizak - 64 dni - świąteczny wypad do Hagi, Rotterdamu i Amsterdamu na spotkanie z synem 

Zając 1- 59 dni - świąteczno sylwestrowy wyjazd do Hong kongu  Podobny obraz i na Luzon na Filipny   Podobny obraz

Ssstu-6 - 45 dni - degustacja na Jamajce       

Edyta 45 dni - najwyższa pora na Republikę Południowej Afryki           Podobny obraz

Greg 2014 - 36 dni - Costa Mediteranea- rejs z Savony do Dubaju         Podobny obraz

Edyta -23 dni - podróż do rajskich wysepek Seszeli       Podobny obraz         

Andrew - 21 dni -wyprawa na poddasze świata do Nepalu  

Kazzia- 11 dni - na dobry początek Los Angeles             Podobny obraz a na deser bajeczne Hawaje              Podobny obraz

Antenka - 10 dni - orangutany lajf WinkObraz znaleziony dla: orangutany

JESIEŃ NA DOBRE ZAGOŚCIŁA U NAS. CIESZMY SIĘ PIĘKNĄ POGODĄ.  Sun bespectacled

Znalezione obrazy dla zapytania miłego dnia obrazki ruchome

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 11 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Wciąż piękna, kolorowa jesień .. w ogródku kwitną u mnie nietypowe jak na ta porę roku kwiaty np bratki,stokrotki czy lawenda Sun- 5

Megi , wrzuciłąm do odliczanki twoje piekne, jesienne  zdjęcie, tak mi się spodobało Yahoo Mam nadzieje,że jesteś z tym ok ?

Dana, tak to oczywiście Bath w UK. BRAWO TY !!! Good N agrodą jest "wspaniała" ;Milky, English Tea...ja jej co prawda nigdy nie polubiłam a Ty ?

Podobny obraz

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap