--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33602 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Online
Ostatnio: 1 godzina 21 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Na razie to tylko piłka i pusta butelka, nie ma na czym oka zawiesić, choć piłki i sport zawsze były mi bliskie Wink

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 1 tydzień temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Basiu szybkiego powrotu do zdrowia. Jeszcze masz sporo czasu, najważniejsze jest abyś pozytywnie myślała i dużo się rehabilitowała. 

Ja pojechałam z kontuzjowanym kolanem do dzisiaj się rehabilituje. Wink Trzymam mocno kciuki. Będzie dobrze.

Macie jeszcze upały?

U nas w centrum Krupówek postawili coś dla ochłody. Największą frajdę mają dzieci. 

Zyczę wszystkim miłego dnia Wink

megi zakopane

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Nelcia - no ba! Na rozpoczecie roku ubrałam kimono....heheh..;) 

Hej RObaki! Basia, Dana! Pozdrawiam dziewczyny!

Zdrówka życzę potrzebującym....dobrze, ze humor jest to najważniejsze!

Ja zaczełam szkołę - 2 lata się poucze - TRAVEL AND TOURISM - moje marzenie i powołanie..:) dopiełam swego..:) 

SŁuchajcie jeżlei ktos sie wybiera do Indii, na Sri lankę, Malezja, Indonezja itd polecam wam kanał na YT.....para jeżdzi po Azji od paru lat - ale przekaz jest niesamowity....teraz akurat są w Indiach i dzięki nim mogę jechac w ciemno - wszystko pokazują jak wygląda kupowanie biletów, robienie zakupów w sklepach. Na Sri Lance np wynajeli sobie tuk tuka i podrózowali - tuk tuka bez kierowcy sami sobie zerknijcie - wrzucają filmiki co parę dni - ogląda się lepiej niż programy podróznicze w tv, na pewno sa bardziej wiarygodni.

https://www.youtube.com/channel/UCIPLCb4xMPNJCqAzmhALXVw

Milego wieczoru Wam życzę..:) 

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 4 godziny 24 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Momi, gratulacje, najważniejsze - spełniać marzenia.

Mam nadzieję, że pomimo dużego zaangażowania w naukę, będziesz się udzielać na forum i zarażać nas swoim humorem. A może przyznasz się, gdzie jest klucz od czerwonego pokoju…

Słoneczka i miłego dnia wszystkim życzę.

A moja Basia ma dzisiaj dalsze badania.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 12 godzin 9 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY  WSZYSTKIM FORUMOWICZOM  Smile 

Dziś jest PIĄTEK - 18 DZIEŃ  SIERPNIA- LATO W PEŁNIYahoo

Imieniny obchodzą: HELENA, ILONA

URODZINY OBCHODZĄ: wszyscy urodzeni 18 SIERPNIA Give rose ZNAK ZODIAKU: LEW

Znalezione obrazy dla zapytania uśmiech motto

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest teraz   CIENKIBOLEK Yahoo   Gratulacje !

Cienkibolek- 245 dni- na Szlaku Piękna czyli Chile      Podobny obraz Boliwia       Podobny obraz   i Peru           Podobny obraz

Sigma208 dni- na Szlaku Piękna czyli Chile       Podobny obraz  Bolwia     Podobny obraz Peru        Podobny obraz

Greg 2014 - 205 dni - Costa Favolosa - rejs z Santos          Podobny obraz  do Savony

Tadzik- 200 dni - gorące tańce Podobny obraz w rytmie reggae     Podobny obraz

Greg 2014 - 164 dni - Costa Magica- rejs z Gwadelupy po Karaibach                 Podobny obraz

Umilka -160 dni-Tropiki Centralnej Ameryki (Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras i Salwador)          Podobny obraz        Podobny obraz

Koniczynka - 148 dni- boski Zanzibar                   Podobny obraz

Tadzik-141 dni - wypad na cejlońską herbatkę        Podobny obraz    Podobny obraz

Zając 1- 121 dni - świąteczno sylwestrowy wyjazd do Hong kongu         Podobny obraz i na Luzon na Filipny              Podobny obraz

Ssstu-6 - 107 dni - degustacja na Jamajce      

Edyta - 104 dni - najwyższa pora na Republikę Południowej Afryki           Podobny obraz

Greg 2014 - 98 dni - Costa Mediteranea- rejs z Savony do Dubaju         Podobny obraz

Edyta - 85 dni - podróż do rajskich wysepek Seszeli                   Podobny obraz         

Andrew - 83 dni -wyprawa na poddasze świata do Nepalu  

Sigma - 50 dni - podróż na dach świata, czyli 16 dni w Tybecie            Podobny obraz  

olletka- 49  dni -Rocznica ślubu na wulkanie. Jawa i Bali Obraz znaleziony dla: bali

Żelek -45  dni- świątynie na ...BALI             Podobny obraz

Dejzi -43 dni- może Budva       Podobny obraz   a może jezioro Ochrydzkie w Macedonii      Podobny obraz a może jeszcze cos innego ?

Apisek - 40  dni - wyprawa do Bhutanu                Podobny obraz   a potem Nepal               Podobny obraz    

Asia- A  i Basia A - 39 dni- rodzinny wypad na Gran Canarię       Podobny obraz       Podobny obraz

Bea37 - 35 dni - czy jest na Kosie?

Elam54 - 33 dni- wakacje w tureckim Bodrum      Podobny obraz          Podobny obraz

Jorguś -22 dni - powrót do Azji - Kuala Lumpur, Sumatra      Podobny obraz  Jawa        Podobny obraz i Bali

 LATO w pełni!  - KORZYSTAJMY Z JEGO UROKÓW  Ssun-pedalek Ssun Barbecue 2 Plecak Sun-smilie girl  031Sun-smilie water  009

 

MIŁEGO PIĄTKU Smile I............WEEKEND WKRÓTCE  !!!    

Znalezione obrazy dla zapytania weekend na horyzoncie

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 12 godzin 9 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry KOCHANI Yahoo

słoneczko świeci, jest lato, piateczek i za chwilę weekend Smilie girl  012 ile powodów  do radości i UŚMIECHU Smile

Basia, najważniejsze że humor dopisuje Good no i są jakieś plusy- masz teraz duzo czasu na czytanie relacji i szukanie inspiracji . A poważnie to pogoda ducha i wytrwałość teraz ci będą bardzo potrzebne a my ci będziemy w tym pomagac Kiss 3

Megi a jak twoja rehabilitacja przebiega ? znjdujesz czas mam nadzieje ?

Momi, travel and tourism brzmi pieknie !!! fajnie,że się wspinasz i siegasz wysoko Good

I ... nie wierze że nikt nie odgadł zagadki ze środy Wizard ..wiec jeszcze inne ujęcie i przyppomnę,że relację z tego niesamowitego miejsca mamy na forum a pisała ją ...

Znalezione obrazy dla zapytania biala pustynia egipt

a wszystkich was zapraszam na piątkową kawkę       Znalezione obrazy dla zapytania coffee

miłego dzionka

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 4 godziny 24 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Biała pustynia (Egipt) - ale nie byłam...

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Asia-A :

Biała pustynia (Egipt) - ale nie byłam...

a ja wiem ja wiem kto był i napisał najlepszą relację z Egiptu w historii tego forum.....to była Dana...:) Biggrin i jak ktoś jeszcze nie czytał to trąba!.... Matko jak to się czytało!!! WSPANIAŁA RELACJA!

Dzień dobry dzień dobry Robaki - u mnie leje i wieje - nic tylko pod kocem siedzieć! To ja mam teraz dla was zagadkę..Jakie to miasto?

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 1 tydzień temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Momita czy to, nie aby Kraków? Wink

Tak jakoś podobna bramaBiggrin

megi zakopane

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

nie,nie Krakow..:).....perełka wśród Polskich miast..;) 

Strony

Wyszukaj w trip4cheap