--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33599 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
olletka
Obrazek użytkownika olletka
Offline
Ostatnio: 6 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 11 cze 2015

Dziękuję Antenko! Zawsze mozna na Tobie odliczankowo polegać Biggrin !!! Indie poczekają.

Miłego dnia wszystkim!!!

"Trzeba natychmiast żyć. Jest później niż się wydaje" Baptiste Beaulieu

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY Smile

Dziś jest ŚRODA - 22 MARCA 

IMIENINY OBCHODZĄ KATARZYNA, BOGUSLAW

URODZINY OBCHODZĄ: wszyscy urodzeni 22 marca Give rose

Znalezione obrazy dla zapytania 22 marca

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

EDYTA na prowadzeniu i to dubel !  Yahoo

Edyta - 254 dni - najwyższa pora na Republikę Południowej Afryki           Podobny obraz

Edyta - 234 dni - podróż do rajskich wysepek Seszeli                   Podobny obraz         

Sigma - 199 dni - podróż  na dach świata, czyli 16 dni w Tybecie            Podobny obraz  

olletka- 198 dni -Rocznica ślubu na wulkanie. Jawa Obraz znaleziony dla: jawa bromo i Bali Obraz znaleziony dla: bali

Apisek 190 dni - wyprawa do Bhutanu                Podobny obraz   a potem Nepal               Podobny obraz             

Tadzik - 170 dni - Mikołajkowy prezent dla żony - LA PALMA !!!!!            Podobny obraz

Ela - 140 dni - Wrota Piekieł czyli Turkmenistan, Kazachstan i Kirgistan na dokładkę           Podobny obraz 

Tadzik138 dni - szaleństwa na Ibizie Obraz znaleziony dla: Ibiza

Koniczynka - 124 - Sardynia czyli wypoczynek na Costa Esmeralda         Podobny obraz

Ela - 124 dni - muzyczne rendez - vous z Celine Dion w Berlinie      Podobny obraz

Umilka119 dni - plażing i relaxing na Sardynii                Podobny obraz

Jorguś - 117 dni - krótki, historyczny wypad do Bawarii                Podobny obraz

Huragan - 111 dni - powrót po latach na bałtyckie plaże         Podobny obraz

Tadzik - 99 dni - Czarnogóra w obiektywie Tadzika Obraz znaleziony dla: czarnogóra

Bea96 dni - od wschodu do zachodu, czyli American dream Znalezione obrazy dla zapytania american dream

Lordowski - 94 dni - Kanada !! od Vancouver            Podobny obraz przez Calgary, Edmonton aż do Banff Park       Podobny obraz      

Ela - 85 dni - expresem lodowcowym przez Szwajcarię 

Tonder - 47 dni - a jednak bedzie ta Eurowizja czyli jak tu zobaczyc Jamalę na żywo       Podobny obraz

Borowik38 dni - wyprawa do Iranu         Podobny obraz Turkmenistanu             Podobny obraz i Kazachstanu               Podobny obraz

Lord38 dni - majówka w Skalnym mieście                Podobny obraz

Korolowa - 37 dni - majówka na Santorini           Podobny obraz  ze stopem w Atenach               Podobny obraz

Edyta - 36 dni - szukanie raju na Malediwach                           Podobny obraz  

Umilka36 dni - majówka po chińsku   

olletka - 35 dni - i Good Morning Wietnam - Sajgonki w Sajgonie i majówka na Phu Quoc   Obraz znaleziony dla: sajgonkiObraz znaleziony dla: wietnam

Trina 30 dni - Izrael nie tylko dla pielgrzymów

Andrew -  2 dni do wyjazdo do Luksemburga Noclegi zabukowane ? Karta na wydatki przygotowana ?  Biggrin

Ssstu-6 -2 dni - Sri Lanka  Pora wietrzyć walizki i kupić nowy sprzet fotograficzny Fotograf

 

Wszystkich Forumowiczom życzę 

Znalezione obrazy dla zapytania miłego weekendu gif

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry Kochani,

Olletko, bardzo gratuluję zakupu i nowej podróży a szczególnie ,że rocznicowa Yahoo  Indonezja super ciekawy kierunek , spędzanie waszego rodzinnego świeta w takich okolicznościach przyrody na pewno będzie wspaniałe.Dla mnie Jawa była niesamowitym przeżyciem..

Radek,Andrew, jak wasze przygotowania do wyjazdów ? Andrew wiem ze jedziesz na weekend a ty Radek ?

Tadzik, czekamy na kolejne piękne ,słoneczne foty, które chetnie obejrzymy przy kawie Smile bo u nas pochmurno i kapie dziś

Sigma, jak pierwsze wrażenia z Nepalu ??? Wizard

miłego dnia i kawka z widokiem

Znalezione obrazy dla zapytania kawa z widokiem

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 30 minut 11 sekund temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko środowe Wszystkim !!! : )

fotka troche przewrotna bo dzis "na wyspie"...pogodowa bryndza : (

p.s. Nelcia,zaintrygowałas mnie koniecznością kupienia sprzetu foto... czyzbyś przewidywała dla mnie jakieś "sprzetowe przygody" !??? ; ))))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Radek, co tam pogoda w Irlandii jak ty za chwile brykasz na inny kontynent Molot 

A propos sprzetu to miałam na myśli np.drona Biggrin świat w innym wymiarze he he . Jeszcze zdązysz kupić  Yes 3

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 30 minut 11 sekund temu
Rejestracja: 31 maj 2016

re. co do zakupu drona to,powiem szczerze,troszke mi przeszło....

poszukałem na forach konkretów i,ogólnie mówiąc, poradzono mi aby wpierw kupić jakąś "taniznę",poćwiczyć z znanym sobie terenie a przede wszystkim zobaczyc czy "zabawka wciągnie"...

może sie bowiem okazać,że "dron nie dla mnie" i kaska pójdzie w błoto... na dodatek "profi" twierdza ,że zdjecia z drona są...jak lalka Barbie-ładne ale "plastikowe" ; )

tak więc na razie pozozstanę przy "przyziemnych fotkach" ; ))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY Smile

Dziś jest CZWARTEK - 23 MARCA , weekend tuż tuż

IMIENINY OBCHODZĄ : PELAGIA,FELIKS

URODZINY OBCHODZĄ: wszyscy urodzeni 23 marca Give rose

Znalezione obrazy dla zapytania wiosna ach to ty

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

EDYTA na prowadzeniu i to dubel !  Yahoo

Edyta - 253 dni - najwyższa pora na Republikę Południowej Afryki           Podobny obraz

Edyta - 233 dni - podróż do rajskich wysepek Seszeli                   Podobny obraz         

Sigma - 198 dni - podróż  na dach świata, czyli 16 dni w Tybecie            Podobny obraz  

olletka- 197 dni -Rocznica ślubu na wulkanie. Jawa Obraz znaleziony dla: jawa bromo i Bali Obraz znaleziony dla: bali

Apisek 189 dni - wyprawa do Bhutanu                Podobny obraz   a potem Nepal               Podobny obraz             

Tadzik - 169 dni - Mikołajkowy prezent dla żony - LA PALMA !!!!!            Podobny obraz

Ela - 139  dni - Wrota Piekieł czyli Turkmenistan, Kazachstan i Kirgistan na dokładkę           Podobny obraz 

Tadzik137 dni - szaleństwa na Ibizie Obraz znaleziony dla: Ibiza

Koniczynka - 123 - Sardynia czyli wypoczynek na Costa Esmeralda         Podobny obraz

Ela - 123 dni - muzyczne rendez - vous z Celine Dion w Berlinie      Podobny obraz

Umilka117 dni - plażing i relaxing na Sardynii                Podobny obraz

Jorguś - 116 dni - krótki, historyczny wypad do Bawarii                Podobny obraz

Huragan - 110 dni - powrót po latach na bałtyckie plaże         Podobny obraz

Tadzik - 98 dni - Czarnogóra w obiektywie Tadzika Obraz znaleziony dla: czarnogóra

Bea95 dni - od wschodu do zachodu, czyli American dream Znalezione obrazy dla zapytania american dream

Lordowski - 93 dni - Kanada !! od Vancouver            Podobny obraz przez Calgary, Edmonton aż do Banff Park       Podobny obraz      

Ela - 84 dni - expresem lodowcowym przez Szwajcarię 

Tonder - 46 dni - a jednak bedzie ta Eurowizja czyli jak tu zobaczyc Jamalę na żywo       Podobny obraz

Borowik37 dni - wyprawa do Iranu         Podobny obraz Turkmenistanu             Podobny obraz i Kazachstanu               Podobny obraz

Lord37 dni - majówka w Skalnym mieście                Podobny obraz

Korolowa - 36 dni - majówka na Santorini           Podobny obraz  ze stopem w Atenach               Podobny obraz

Edyta - 35 dni - szukanie raju na Malediwach                           Podobny obraz  

Umilka35 dni - majówka po chińsku   

olletka - 34 dni - i Good Morning Wietnam - Sajgonki w Sajgonie i majówka na Phu Quoc   Obraz znaleziony dla: sajgonkiObraz znaleziony dla: wietnam

Trina - 29 dni - Izrael nie tylko dla pielgrzymów

Ssstu-6 -to już pojutrze !!!  - Sri Lanka  Pora wietrzyć walizki i kupić nowe bikini dla żony Yes 3

 Andrew -  to już jutro !!! i  wyjazd do Luksemburga Noclegi zabukowane ? Karta na wydatki przygotowana ?  Biggrin

Wszystkich Forumowiczom życzę 

Znalezione obrazy dla zapytania miłego weekendu gif

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

fajna dziś pogoda, słońe przebija od czasu do czasu a jutro ma być jeszcze ładniej Smile

Weekend wkrótce !!

Radek, ja tez drona nie mam i na razie nie planuje. Jeszcze sie wiele musze nauczyc o fotografowaniu he he . ..

Jak wracałam z NZ zrobiłam z samolotu parę fotek nad Australią, bo tak niesamowicie wyglądała a góry. Nie mogłąm nosa oderwać od szybki  To takie zastępstwo za drona..

 

miłego dzionka

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 30 minut 11 sekund temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko czwartkowe Wszystkim !!! : )

"...kupić nowe bikini dla żony"... gdyby nie konieczność popracowania,w ostatnich dniach nie wychodzilibyśmy ze sklepów. za sprawą "złej magii", jak przed każdym wyjazdem, okazuje sie że...nie mamy niczego co powoduje niekonczace sie zakupy...chcę już być w samolocie !!!!!!

przy okazji,lecimy w Sobotę więc to..."jeszcze nie jutro" ; ))

p.s. Nelcia, takich fotek "z wysokości" jeszcze nie widziałem !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Radek, odliczanka poprawiona , Biggrinmasz więc cały dzien więcej na zakupy skoro Basia mówi że szafa pusta Bad

Mam takich  oryginalnych fotek dużo więcej ,ale zostawię na relację.Pod tym jątem Australia jest bardzo fotogeniczna

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap