--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33513 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 17 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Świerszczu, co sie stalo? Nie daj się! Co za rok "przygód"?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 tydzień temu
Rejestracja: 23 paź 2013

DZIEŃ DOBRY Smile

Dziś jest WTOREKYahoo

25 październik 2016 r - imieniny obchodzi Kryspin, Inga.

299 DZIEŃ ROKU, DO KOŃCA ROKU POZOSTAŁO tylko 67 dni

Obraz znaleziony dla: jedyne co rano mnie powstrzymuje

A do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Koniczynka wysunęła sie na prowadzenie !  Yahoo

Koniczynka -271 dni - Sardynia czyli wypoczynek na Costa Esmeralda         Podobny obraz

Umilka267dni - plażing i relaxing na Sardynii                Podobny obraz

Bea - 244 dni - od wschodu do zachodu, czyli American dream Znalezione obrazy dla zapytania american dream

Lordowski - 242 dni - Kanada !! od Vancouver            Podobny obraz,przez Calgary, Edmonton aż do Banff Park       Podobny obraz      

Ela - 234 dni - expresem lodowcowym przez Szwajcarię 

Korolowa 185 dni - majówka na Santorini           Podobny obraz  ze stopem w Atenach               Podobny obraz

Umilka - 184 dni - majówka po chińsku   

Sigma001 - 146 dni - Nepal - zobaczyć Mount Everest Obraz znaleziony dla: nepal

Tadzik - 136  dni- granda w Grandzie i meksyk w Meksyku Obraz znaleziony dla: meksyk  Obraz znaleziony dla: meksyk

Perejra - 127 dni - wylatuje z siostrą rodzoną na Zanzibar i by zwiedzać wyspę szalonym skuterem

Nelcia - 124 dni - powrót na Antypody. Oko w oko z naturą Nowej       Podobny obraz Zelandii      Podobny obraz  

Zajączki  - 114 dni - z Bangkoku do Chiang Mai i Chiang Rai         Podobny obraz a na deser Laos     Podobny obraz

Lordziu - 108 dni - Lordowski na tropach miliona Paj         Podobny obraz

Makono - 108 dni - rodzinny, amerykański roadtrip- Floryda       Podobny obraz  i okolice         Podobny obraz

Wojtek 1 - 107 dni - nurki - snurki na Cebu           Podobny obraz                 Podobny obraz     

Peg - 104 dni - szwendaczka po Birmie      Podobny obraz  i relaks w Tajlandii       Podobny obraz

Sigma00189dni - kolejny rejs po Karaibach Obraz znaleziony dla: rejs po karaibach  Obraz znaleziony dla: rejs po karaibach

basia35 - 81 dni - wyspiarskie Filipiny                          Podobny obraz 

Malaria - 79dni - badanie gramatury piachu na Filipinach        Podobny obraz              Podobny obraz    

Tadzik - 72 dni - i fruuuu na rajskie plaże Varadero               Podobny obraz  

Edyta11 - 73 dni - nie będzie jednak Laosu i Birmy. Wygrały FILIPINKI                  Podobny obraz

Korolowa 63 dni - sylwester na Zanzibarze         Podobny obraz a po drodze może zwiedzanie Dubaju        Podobny obraz

Zajączek - 49 dni - na dobry początek HK        Podobny obraz a potem świętowanie na Filipinach            Podobny obraz

Świerszczyk - 44 dni - leci na podbój Walencji Obraz znaleziony dla: walencja

umilka - 42 dni - od Hawany po Baracoa czyli Kuba kompletna        Podobny obraz

Edyta - 38 dni - walc pod gwiazdami czyli Weihnachtsmarkt w Wiedniu       Podobny obraz

Kazzia - 34 dni - wypad na rajski  Mauritius listopadową porą              Podobny obraz

Olletka - 29dni - Caipirinhia Podobny obraz na słynnej  Copacabanie Biggrin      Podobny obraz

Apisek - 27 dni - w poszukiwaniu diabła tasmańskiego       Podobny obraz przez Dubaj      Podobny obraz  i Singapur      Podobny obraz

Mikka - 20 dni -  relax na rajskim Mau      Podobny obraz

Ssstu619dni - Abu Dhabi w zasięgu dłoni

Sigma - 15 dni - Buenos Dias Kuba

Nelcia - 15 dni - Tajwańskie klimaty      Podobny obraz i wysepka Guam na Pacyfiku    Podobny obraz

Wiktor 8dni - azjatycka przygoa w Kuala Lumpur       Podobny obraz

Danas - 4 dni - Gran Canaria Obraz znaleziony dla: gran canaria

Edyta11 -  2 dni - pistacje w Iranie

 

Miłego wtorku           Podobny obraz

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 tydzień temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Dobry wieczór Smile

Znowu cały czas leje, już woda nie ma gdzie wsiąkać. Całe szczęście,że jeziorko pojemne, bo jeszcze trochę to powódż by była.

Nelcia- a ja nie lubię jak jesienią czas się przestawia, bo potem to tylko ciemno i ciemno- zima i zima ROFL

Ela- jak cię ciacho wabi tu- to mogę serwować częściej Wink

Świerszczyk- nie poddawaj się, mam nadzieję,że Walencja wypali Good

Radek- jak zwykle okolica pięknie obfocona Good

Koniczynka- GRATY!!! Smile

Idę poczytać, bo znów mi się zaległości narobiło, bo jak już mi się wydaje,że w końcu mam trochę luzu, to pojawia się robota i milion różnych spraw nie cierpiących zwłoki Wink

Miłego wieczoru Smile

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 37 minut 35 sekund temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko popółnocne Wszystkim : )))

wyspa "sie zaciągnęła"...ponoć na dwa dni...na szczęście nie pada i jest w miarę ciepło,15*C...

 lokum czas ubrać , "Halloween u bram" ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 45 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Radek to masz całkiem ciepło  . Smile

U mnie dziś tylko 5 C , zimno ale dobrze ze chociaz przestało padac..

No trip no life

umilka
Obrazek użytkownika umilka
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 23 lis 2014

Koniczynko, gratuluję Drinks Będziemy na Sardynce w tym samym czasie. 

U mnie dziś pochmurno cały dzień, ale bardzo ciepło. Może jeszcze uda mi się wypadzik na grzyby. Na razie bardzo marnie Sad

Radek, pięknie tam u Ciebie

mikka
Obrazek użytkownika mikka
Offline
Ostatnio: 8 miesięcy 4 tygodnie temu
Rejestracja: 22 cze 2014

Mnie ta pogoda dobija maksymalnie:( Wczoraj to juz w ogóle...:( Miałam wrażenie, ze to listopadDash 1

U mnie na odliczance już dzisiaj "1" z przodu. 19 dni....  Bardzo ale to bardzo potrzebuję już tych WAKACJI!!!!

pozdrawiam ciepło:)

Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 4 tygodnie 12 godzin temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

DOBRY WIECZÓR Smile

Dziś jest ŚRODAYahoo 26 października 2016r. Imieniny obchodzą Dymitr i Łucjan

300 DZIEŃ ROKU, DO KOŃCA ROKU POZOSTAŁO tylko 66 dni

A do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Koniczynka na prowadzeniu !  Yahoo

Koniczynka -270 dni - Sardynia czyli wypoczynek na Costa Esmeralda         Podobny obraz

Umilka266 dni - plażing i relaxing na Sardynii                Podobny obraz

Bea - 243 dni - od wschodu do zachodu, czyli American dream Znalezione obrazy dla zapytania american dream

Lordowski - 241 dni - Kanada !! od Vancouver            Podobny obraz,przez Calgary, Edmonton aż do Banff Park       Podobny obraz      

Ela - 233 dni - expresem lodowcowym przez Szwajcarię 

Korolowa 184 dni - majówka na Santorini           Podobny obraz  ze stopem w Atenach               Podobny obraz

Umilka - 183 dni - majówka po chińsku   

Sigma001 - 145 dni - Nepal - zobaczyć Mount Everest Obraz znaleziony dla: nepal

Tadzik - 135  dni- granda w Grandzie i meksyk w Meksyku Obraz znaleziony dla: meksyk  Obraz znaleziony dla: meksyk

Perejra - 126 dni - wylatuje z siostrą rodzoną na Zanzibar i by zwiedzać wyspę szalonym skuterem

Nelcia - 123 dni - powrót na Antypody. Oko w oko z naturą Nowej       Podobny obraz Zelandii      Podobny obraz  

Zajączki  - 113 dni - z Bangkoku do Chiang Mai i Chiang Rai         Podobny obraz a na deser Laos     Podobny obraz

Lordziu - 107 dni - Lordowski na tropach miliona Paj         Podobny obraz

Makono - 107 dni - rodzinny, amerykański roadtrip- Floryda       Podobny obraz  i okolice         Podobny obraz

Wojtek 1 - 106 dni - nurki - snurki na Cebu           Podobny obraz                 Podobny obraz     

Peg - 103 dni - szwendaczka po Birmie      Podobny obraz  i relaks w Tajlandii       Podobny obraz

Sigma00188 dni - kolejny rejs po Karaibach Obraz znaleziony dla: rejs po karaibach  Obraz znaleziony dla: rejs po karaibach

basia35 - 80 dni - wyspiarskie Filipiny                          Podobny obraz 

Andrew - 80dni - z wizytą w Lincoln w hrabstwie Lincolnshire

Malaria - 78 dni - badanie gramatury piachu na Filipinach        Podobny obraz              Podobny obraz    

Tadzik - 71 dni - i fruuuu na rajskie plaże Varadero               Podobny obraz  

Edyta11 - 73 dni - nie będzie jednak Laosu i Birmy. Wygrały FILIPINKI                  Podobny obraz

Korolowa 62 dni - sylwester na Zanzibarze         Podobny obraz a po drodze może zwiedzanie Dubaju        Podobny obraz

Zajączek - 48 dni - na dobry początek HK        Podobny obraz a potem świętowanie na Filipinach            Podobny obraz

Świerszczyk - 43 dni - leci na podbój Walencji Obraz znaleziony dla: walencja

umilka - 41 dni - od Hawany po Baracoa czyli Kuba kompletna        Podobny obraz

Edyta - 37 dni - walc pod gwiazdami czyli Weihnachtsmarkt w Wiedniu       Podobny obraz

Kazzia - 33 dni - wypad na rajski  Mauritius listopadową porą              Podobny obraz

Olletka - 28 dni - Caipirinhia Podobny obraz na słynnej  Copacabanie Biggrin      Podobny obraz

Apisek - 26 dni - w poszukiwaniu diabła tasmańskiego       Podobny obraz przez Dubaj      Podobny obraz  i Singapur      Podobny obraz

Mikka - 19 dni -  relax na rajskim Mau      Podobny obraz

Ssstu618 dni - Abu Dhabi w zasięgu dłoni

Sigma - 14 dni - Buenos Dias Kuba

Nelcia - 14 dni - Tajwańskie klimaty      Podobny obraz i wysepka Guam na Pacyfiku    Podobny obraz

Wiktor - 7 dni - azjatycka przygoa w Kuala Lumpur       Podobny obraz

Danas - 3 dni - Gran Canaria Obraz znaleziony dla: gran canaria

Edyta11 -  już jutro - Edyta wybiera się na pistacje w Iranie

 

Miłego wieczorku. Edyta - pakuj się Walizki 2

        

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 45 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Helo wieczorowa porą,

Andrew, miło cie wirtualnie widzieć Buba to jak -pralka dala radę ? jutro do roboty czy jeszcze wakacjujesz ?

Edyta, lecisz jutro ? Molot 2 czy insze plany ?

Koniczynka, Umilka to może będzie wakacyjne spotkanie na obczyżnie? Drinks

milego wieczoru

No trip no life

Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 4 tygodnie 12 godzin temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

Helloł!

Pralka aż huczała... gorzej, że pranie nie chce schnąć...

A jutro do roboty! Wink

Strony

Wyszukaj w trip4cheap