--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33602 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

DZIEŃ DOBRY Smile

Dziś jest NIEDZIELAYahoo

21 październik 2016 r - imieniny obchodzi Teodor, Seweryn.

297 DZIEŃ ROKU, DO KOŃCA ROKU POZOSTAŁO tylko 69 dni

Obraz znaleziony dla: niedziela demotywatory

A do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Umilka na prowadzeniu !

Umilka - 269 dni - plażing i relaxing na Sardynii                Podobny obraz

Bea - 246 dni - od wschodu do zachodu, czyli American dream Znalezione obrazy dla zapytania american dream

Lordowski - 244 dni - Kanada !! od Vancouver            Podobny obraz,przez Calgary, Edmonton aż do Banff Park       Podobny obraz      

Ela - 236 dni - expresem lodowcowym przez Szwajcarię 

Korolowa 187 dni - majówka na Santorini           Podobny obraz  ze stopem w Atenach               Podobny obraz

Umilka - 186 dni - majówka po chińsku   

Sigma001 - 148 dni - Nepal - zobaczyć Mount Everest Obraz znaleziony dla: nepal

Tadzik - 138  dni- granda w Grandzie i meksyk w Meksyku Obraz znaleziony dla: meksyk  Obraz znaleziony dla: meksyk

Perejra - 129 dni - wylatuje z siostrą rodzoną na Zanzibar i by zwiedzać wyspę szalonym skuterem

Nelcia - 126 dni - powrót na Antypody. Oko w oko z naturą Nowej       Podobny obraz Zelandii      Podobny obraz  

Zajączki  - 116 dni - z Bangkoku do Chiang Mai i Chiang Rai         Podobny obraz a na deser Laos     Podobny obraz

Lordziu - 110 dni - Lordowski na tropach miliona Paj         Podobny obraz

Makono - 110 dni - rodzinny, amerykański roadtrip- Floryda       Podobny obraz  i okolice         Podobny obraz

Wojtek 1 - 109 dni - nurki - snurki na Cebu           Podobny obraz                 Podobny obraz     

Peg - 106 dni - szwendaczka po Birmie      Podobny obraz  i relaks w Tajlandii       Podobny obraz

Sigma00191 dni - kolejny rejs po Karaibach Obraz znaleziony dla: rejs po karaibach  Obraz znaleziony dla: rejs po karaibach

basia35 - 83 dni - wyspiarskie Filipiny                          Podobny obraz 

Malaria - 81 dni - badanie gramatury piachu na Filipinach        Podobny obraz              Podobny obraz    

Tadzik - 74 dni - i fruuuu na rajskie plaże Varadero               Podobny obraz  

Edyta11 - 75 dni - nie będzie jednak Laosu i Birmy. Wygrały FILIPINKI                  Podobny obraz

Korolowa 65 dni - sylwester na Zanzibarze         Podobny obraz a po drodze może zwiedzanie Dubaju        Podobny obraz

Zajączek - 51 dni - na dobry początek HK        Podobny obraz a potem świętowanie na Filipinach            Podobny obraz

Świerszczyk - 46 dni - leci na podbój Walencji Obraz znaleziony dla: walencja

umilka - 44 dni - od Hawany po Baracoa czyli Kuba kompletna        Podobny obraz

Edyta - 40 dni - walc pod gwiazdami czyli Weihnachtsmarkt w Wiedniu       Podobny obraz

Kazzia - 36 dni - wypad na rajski  Mauritius listopadową porą              Podobny obraz

Olletka - 31 dni - Caipirinhia Podobny obraz na słynnej  Copacabanie Biggrin      Podobny obraz

Apisek - 29 dni - w poszukiwaniu diabła tasmańskiego       Podobny obraz przez Dubaj      Podobny obraz  i Singapur      Podobny obraz

Mikka - 22 dni -  relax na rajskim Mau      Podobny obraz

Ssstu621 dni - Abu Dhabi w zasięgu dłoni

Sigma - 17 dni - Buenos Dias Kuba

Nelcia - 17 dni - Tajwańskie klimaty      Podobny obraz i wysepka Guam na Pacyfiku    Podobny obraz

Wiktor 10 dni - azjatycka przygoa w Kuala Lumpur       Podobny obraz

Danas - 6 dni - Gran Canaria Obraz znaleziony dla: gran canaria

Edyta11 - 4 dni - pistacje w Iranie

 

Miłej niedzieli Smile

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Dzień dobry Smile

Przestało w końcu lać ,dobija mnie ta jesień Wink

No to miłego leniuchowania

Obraz znaleziony dla: kawa i beza

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 16 minut 24 sekundy temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko wieczorkowe Wszystkim !!! : )

własnie wrócilismy z "firmowej imprezki" w Galway...

pogoda nawet "dała rade" a najwieksza frajda był objazd okolicy ; )

jesli ktoś ciekaw co udało sie zobaczyć zapraszam do tematu Irlandia...

...tak za "pól godzinki" bo właśnie sklecam relację ; )))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

wiktor
Obrazek użytkownika wiktor
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 mar 2016

Witanko,

Radek ja chetnie "wpadne" do Irlandii . Drinka juz sobie nawet naszykowalem, aby sie poczuc jak na raucie

U mnie pogoda w weekend nie dała rady Sad

Niedziele zdominowały mi wizyty na grobach,takie przygotowania do listopada

Teraz rozgrzewam się drinasem Alko 2

Ela
Obrazek użytkownika Ela
Offline
Ostatnio: 5 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 20 wrz 2013

Dobry wieczorek Forumowicze Biggrin

Antenko, chyba Twoje tiramisu mnie tu przyciągnęło, ależ apetyczne, zabieram całą porcję Girl blum

Radosław, ślicznie tam w tej Irlandii Preved, chyba też muszę wpaść Biggrin

Kiedyś pisałam, że opędzlowali mi kartę kredytową, informuję, że wszystko dobrze się skończyło i bank zwrócił mi całą ukradzioną kasę.

Przy okazji - od razu mówię, że tam nie pracuję (choć to moja branża) - chciałam Wam napisać, że w bardzo prosty sposób można dostać od Citihandlowego telefon LG K8. Więcej możecie poczytać tutaj.

Nie mam zamiaru nikogo na nic namawiać, tylko daję cynk o promocji, sama dowiedziałam się o niej z portalu Mleczne podróże. Regulamin przeczytałam ze trzy razy i moim zdaniem nie ma tam żadnych kruczków. Zresztą każdy może sam to ocenić.

Ja i Marcin skorzystaliśmy z już zakończonych promocji i tym sposobem Marcin ma nowy telefon i ja w piątek dostałam nowy tablet. Może to nie jakieś cudeńka techniki, ale jak macie dzieciaki to na pewno się ucieszą Biggrin

Miłego wieczoru Wszystkim!!

ps. trzymajcie za mnie kciuki przez następne 3 tygodnie, bo znowu mam 2 kontrole Dash 2 żyć się już od tego nie chce...

wiktor
Obrazek użytkownika wiktor
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 mar 2016

DZIEŃ DOBRY Smile

Dziś jest PONIEDZIAŁEKYahoo

24 październik 2016 r - imieniny obchodzi Alojzy,Antoni, Areta, Marcin.

298 DZIEŃ ROKU, DO KOŃCA ROKU POZOSTAŁO tylko 68 dni

Znalezione obrazy dla zapytania optymizm cytaty

A do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Koniczynka wysunęłą sie na prowadzenie !  Yahoo

Koniczynka -272 dni - Sardynia czyli wypoczynek na Costa Esmeralda         Podobny obraz

Umilka - 268 dni - plażing i relaxing na Sardynii                Podobny obraz

Bea - 245 dni - od wschodu do zachodu, czyli American dream Znalezione obrazy dla zapytania american dream

Lordowski - 243 dni - Kanada !! od Vancouver            Podobny obraz,przez Calgary, Edmonton aż do Banff Park       Podobny obraz      

Ela - 235 dni - expresem lodowcowym przez Szwajcarię 

Korolowa 186 dni - majówka na Santorini           Podobny obraz  ze stopem w Atenach               Podobny obraz

Umilka - 185 dni - majówka po chińsku   

Sigma001 - 147 dni - Nepal - zobaczyć Mount Everest Obraz znaleziony dla: nepal

Tadzik - 137  dni- granda w Grandzie i meksyk w Meksyku Obraz znaleziony dla: meksyk  Obraz znaleziony dla: meksyk

Perejra - 128 dni - wylatuje z siostrą rodzoną na Zanzibar i by zwiedzać wyspę szalonym skuterem

Nelcia - 125 dni - powrót na Antypody. Oko w oko z naturą Nowej       Podobny obraz Zelandii      Podobny obraz  

Zajączki  - 115 dni - z Bangkoku do Chiang Mai i Chiang Rai         Podobny obraz a na deser Laos     Podobny obraz

Lordziu - 109 dni - Lordowski na tropach miliona Paj         Podobny obraz

Makono - 109 dni - rodzinny, amerykański roadtrip- Floryda       Podobny obraz  i okolice         Podobny obraz

Wojtek 1 - 108 dni - nurki - snurki na Cebu           Podobny obraz                 Podobny obraz     

Peg - 105 dni - szwendaczka po Birmie      Podobny obraz  i relaks w Tajlandii       Podobny obraz

Sigma00190 dni - kolejny rejs po Karaibach Obraz znaleziony dla: rejs po karaibach  Obraz znaleziony dla: rejs po karaibach

basia35 - 82 dni - wyspiarskie Filipiny                          Podobny obraz 

Malaria - 80 dni - badanie gramatury piachu na Filipinach        Podobny obraz              Podobny obraz    

Tadzik - 73 dni - i fruuuu na rajskie plaże Varadero               Podobny obraz  

Edyta11 - 74 dni - nie będzie jednak Laosu i Birmy. Wygrały FILIPINKI                  Podobny obraz

Korolowa 64 dni - sylwester na Zanzibarze         Podobny obraz a po drodze może zwiedzanie Dubaju        Podobny obraz

Zajączek - 50 dni - na dobry początek HK        Podobny obraz a potem świętowanie na Filipinach            Podobny obraz

Świerszczyk - 45 dni - leci na podbój Walencji Obraz znaleziony dla: walencja

umilka - 43 dni - od Hawany po Baracoa czyli Kuba kompletna        Podobny obraz

Edyta - 39 dni - walc pod gwiazdami czyli Weihnachtsmarkt w Wiedniu       Podobny obraz

Kazzia - 35 dni - wypad na rajski  Mauritius listopadową porą              Podobny obraz

Olletka - 30 dni - Caipirinhia Podobny obraz na słynnej  Copacabanie Biggrin      Podobny obraz

Apisek - 28 dni - w poszukiwaniu diabła tasmańskiego       Podobny obraz przez Dubaj      Podobny obraz  i Singapur      Podobny obraz

Mikka - 21 dni -  relax na rajskim Mau      Podobny obraz

Ssstu620 dni - Abu Dhabi w zasięgu dłoni

Sigma - 16 dni - Buenos Dias Kuba

Nelcia - 16 dni - Tajwańskie klimaty      Podobny obraz i wysepka Guam na Pacyfiku    Podobny obraz

Wiktor - 9 dni - azjatycka przygoa w Kuala Lumpur       Podobny obraz

Danas - 5 dni - Gran Canaria Obraz znaleziony dla: gran canaria

Edyta11 -  3 dni - pistacje w Iranie

 

Miłego poniedziałku           Podobny obraz

Koniczyna
Obrazek użytkownika Koniczyna
Offline
Ostatnio: 6 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 28 wrz 2013

Dzień Dobry. Bardzo proszę o wpis na odliczankę. Przeraża mnie ta liczba, ale co zabawne kierunek ten sam co u prowadzącej dotychczas Umilki. A więc: 272 dni- Sardynia, czyli wypoczynek na Costa Smeralda.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 42 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dobry wieczór wszystkim,

Jak wam minął poniedziałek ?

Koniczynko , gratulacje !! już jesteś i to na samej górze napiekniejszej na świecie odliczanki Good

Koniczynka -272 dni - Sardynia czyli wypoczynek na Costa Esmeralda         Podobny obraz

Edyta, wykurowałaś się ? za pare dni już wyjazd.. Plecak

Uwaga -Dobra wiadoność-

w niedzielę śpimy o godzinę dłużej ! !! przechodzimy na czas zimowy Smile

Znalezione obrazy dla zapytania zmiana czasu demotywatory

No trip no life

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Valencja mi się vali .. Ech...

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 3 tygodnie temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

Dzień dobry wszystkim we wtorek. 

Strony

Wyszukaj w trip4cheap