--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33584 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 53 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY Smile

Mamy WEEKEND !! dzis jest SOBOTA -imieniny kota  Katzen-smilies- 0002

24 WRZEŚNIA 2016 r

268 DZIEŃ ROKU, DO KOŃCA ROKU POZOSTAŁ0 98 dni.

Weekendowa prognoza pogody na naszym forum

Znalezione obrazy dla zapytania sobota pogoda

A do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Bea- 275 dni - od wschodu do zachodu, czyli American dream Znalezione obrazy dla zapytania american dream

Lordowski - 273 dni - Kanada !! od Vancouver            Podobny obraz,przez Calgary, Edmonton aż do Banff Park       Podobny obraz      

Korolowa- 216 dni- majówka na Santorini           Podobny obraz  ze stopem w Atenach               Podobny obraz

Sigma001 - 177 dni - Nepal - zobaczyć Mount Everest Obraz znaleziony dla: nepal

Tadzik - 167 dni - granda w Grandzie i meksyk w Meksyku Obraz znaleziony dla: meksyk  Obraz znaleziony dla: meksyk

Perejra - 158 dni - wylatuje z siostrą rodzoną na Zanzibar i by zwiedzać wyspę szalonym skuterem

Nelcia - 155 dni - powrót na Antypody. Oko w oko z naturą Nowej       Podobny obraz Zelandii      Podobny obraz  

Zajączki  - 145 dni -  z Bangkoku do Chiang Mai i Chiang Rai        Podobny obraz a na deser Laos     Podobny obraz

Lordziu - 139 dni - Lordowski na tropach miliona Paj         Podobny obraz

Makono - 139 dni- rodzinny, amerykański roadtrip- Floryda       Podobny obraz  i okolice         Podobny obraz

Wojtek 1 - 138 dni - nurki - snurki na Cebu           Podobny obraz                 Podobny obraz     

Peg - 135 dni - szwendaczka po Birmie      Podobny obraz  i relaks w Tajlandii       Podobny obraz

Sigma001 - 120 dni - kolejny rejs po Karaibach Obraz znaleziony dla: rejs po karaibach  Obraz znaleziony dla: rejs po karaibach

basia35 - 112 dni - wyspiarskie Filipiny                          Podobny obraz 

Malaria - 110 dni - badanie gramatury piachu na Filipinach       Podobny obraz              Podobny obraz    

Tadzik - 103 dni - i fruuuu na rajskie plaże Varadero               Podobny obraz  

Edyta11 - 94 dni - nie będzie jednak Laosu i Birmy. Wygrały FILIPINKI                  Podobny obraz

Korolowa- 94 dni - sylwester na Zanzibarze         Podobny obraz a po drodze może zwiedzanie Dubaju        Podobny obraz

Zajączek - 80 dni - na dobry początek HK       Podobny obraz a potem świętowanie na Filipinach            Podobny obraz

Świerszczyk - 75 dni - leci na podbój Walencji Obraz znaleziony dla: walencja

umilka - 74 dni - od Hawany po Baracoa czyli Kuba kompletna        Podobny obraz

Edyta- 69 dni - walc pod gwiazdami czyli Weihnachtsmarkt w Wiedniu       Podobny obraz

   Olletka - 60 dni - Caipirinhia Podobny obraz na słynnej  Copacabanie Biggrin      Podobny obraz

Apisek - 59 dni - w poszukiwaniu diabła tasmańskiego       Podobny obraz przez Dubaj      Podobny obraz  i Singapur      Podobny obraz

Ssstu6 - 50 dni - Abu Dhabi w zasięgu dłoni

Sigma - 46 dni - Buenos Dias Kuba

Nelcia - 46 dni - Tajwańskie klimaty      Podobny obraz i wysepka Guam na Pacyfiku    Podobny obraz

Wiktor - 39 dni - azjatycka przygoa w Kuala Lumpur       Podobny obraz

Kazzia - 37 dni - wypad na rajski  Mauritius listopadową porą              Podobny obraz

Mikka - 37 dni - spotkanie z Kazzią w samolocie  Podobny obraz  a potem relax na rajskim Mau      Podobny obraz

Danas - 35 dni - Gran Canaria Obraz znaleziony dla: gran canaria

Edyta11 - 33 dni - pistacje w Iranie

Andrew 15 dni - do Sajgonu na sajgonki

Pavvel - 8 dni - plażing, snorkeling i rejsing po 3 wyspach na...Seszelach               Podobny obraz           

Jorguś - 6 dni - nareszcie BIRMA!!!       Podobny obraz 

 

 

Miłej soboty      Podobny obraz  

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 53 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Cześć Kochani,

jak się dzisiaj macie ? Smile co planujecie na tak pieknie rozpoczęty łikendos ?

Jorgus teraz pierwszy w kolejce do wyjazdu Good

A jak wrażenie powróconych z wyjazdów ? Elka, Basia,Lunatic,Elam,Mara, Trina zadowolone, pełne  wrażeń   ? naskrobcie nam coś ,bo my tu spragnieni wszelkich newsów z podrózy..

No dobra to porac na coś słodkiego do herbaty . Moja ulubiona chałwa z pistacjami , mniam. Inne smaki chałwy tez uwielbiam...niestety

Znalezione obrazy dla zapytania chałwa turecka

No trip no life

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Nelcia :

Cześć Kochani,

jak się dzisiaj macie ? Smile co planujecie na tak pieknie rozpoczęty łikendos ?

Witam, witam Biggrin

Ja dzisiaj utuliłem do snu zimowego moje letnie samochody Wink

I-m so happy

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 18 godzin 35 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...c,mon c,mon turn the radio on it,s Saturday and it won,t be long...

czyli Wszystkim superowej Soboty !!! : )

p.s. Tadzik, ten "na dole" to (chyba) SLK !??? choć "próg" ma jakiś..."dziwny"...

a drugi to (chyba) "poczciwy VW Beetle"...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 26 gru 2015

ssstu-6 :

p.s. Tadzik, ten "na dole" to (chyba) SLK !??? choć "próg" ma jakiś..."dziwny"...

a drugi to (chyba) "poczciwy VW Beetle"...

Zgadłeś BiggrinGood

... moje sentymentalne perełki Wink

Biggrin

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 18 godzin 35 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...heee, nie było zbyt trudno bo...VW-ja miałem w "polandzie" a SLK-a "na wyspie" ; )

z ciekawości,jaki silnik w "merolu" !???

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 26 gru 2015

ssstu-6 :

z ciekawości,jaki silnik w "merolu" !???

2,3 ccm

Jorguś
Obrazek użytkownika Jorguś
Offline
Ostatnio: 2 godziny 56 minut temu
Rejestracja: 13 wrz 2013

No, trochę sie głupio czuję na czele tego pochodu.

No i liczę, że Mara podzieli się wizytą w RPA...

Nelcia :

Cześć Kochani,

jak się dzisiaj macie ? Smile co planujecie na tak pieknie rozpoczęty łikendos ?

Jorgus teraz pierwszy w kolejce do wyjazdu Good

A jak wrażenie powróconych z wyjazdów ? Elka, Basia,Lunatic,Elam,Mara, Trina zadowolone, pełne  wrażeń   ? naskrobcie nam coś ,bo my tu spragnieni wszelkich newsów z podrózy..

No dobra to porac na coś słodkiego do herbaty . Moja ulubiona chałwa z pistacjami , mniam. Inne smaki chałwy tez uwielbiam...niestety

Znalezione obrazy dla zapytania chałwa turecka

Jorguś

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Jorguś jestem bardzo zadowolona z pobytu na Bali. Pogoda dopisała, lot bezpośredni super, mnóstwo  arakcji , fajne występy  Kecak i Barong.Biggrin

basia35

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Wow, Tadzik ale cuda Biggrin

I jaki piękny pasażer Biggrin Tadzik czy Lucynka??

Nelcia ja w weekend Sun-smilie girl  017  teraz tez pozdrawiam z pracy!

Miłej niedzieli, we Wrocławiu piekna pogoda a w Rynku milion ludzi. Może sobie pójde po południu ich pooglądać Girl crazy

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Strony

Wyszukaj w trip4cheap