--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33578 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 4 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Beach Tadzikowi wysyłam nasze polskie słonko, bo u mnie na południu z dupianego zimnego przedwiośnia zrobiło się mega lato, co w pracy nic a nic mi nie pomaga, więc chętnie się zamienię Biggrin

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Nelciu taki był i nadal jest plan. Na jesień kupiłam specjalny kosz na Rokola na rower, ale wstyd się przyznać że wciąż leży obok. Mamy ostatnio tyle pracy, że Damian nie ma czasu go przykręcić a ja tak jak rok temu jeżdziłam każdy dzień to teraz udaje mi się wyskoczyć 1-2 razy w tygodniu Dash 1

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 5 dni temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Nelcia :

Tadziu,

hm.. pogoda was za bardzo nie rozpieszczaSun-smilie girl  246

widzę,że kobitki  na Cyprze jeżdzą jak faceci w Polsce Laugh 1 Laugh 1

Trzymaj sie cieplutko , może jeszcze wyjrzy słoneczko a póko co rozgrzewaj sie innymi sposobami  Alko 1

Megi,

czapeczka jednak obowiazkowo do zabrania Tease

o matko a co to za pogoda, ja taką na codzień mam w Zakopanem. Crazy

Tadziu mam nadzieję, żę Was tam za dużo nie podlewa i że będzie jak w piosence... a po burzy wyjdzie słońce. 

Nieźle zasuwasz tym samochodem Shok

megi zakopane

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

DZIEŃ DOBRY mamy kolejny długi weekend Pleasantry

Dziś ŚWIETUJEMY ! jest NIEDZIELA, 29 maja 2016r, 150 dzień roku.

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Anusia - 274 dni - Zima w filipińskim RAJU !!!     Podobny obraz

basia35 - 230 dni - wyspiarskie Filipiny 

umilka - 193 dni - Od Hawany po Baracoa, czyli Kuba kompletna        Podobny obraz

Apisek -183 dni- w poszukiwaniu diabła tasmańskiego       Podobny obraz przez Dubaj      Podobny obraz  i Singapur      Podobny obraz

Sigma - 164 dni - Buenos Dias Kuba

Nelcia - 164 dni - Tajwańskie klimaty      Podobny obraz i kolejne wysepki na Pacyfiku    Podobny obraz

Edyta11 - 152 dni - pistacje w Iranie

Andrew - 133 dni - do Sajgonu na sajgonki

Momita & Sznupek - 114 dni - W poszukiwaniu Namaste, czyli nowa droga do Indii

Tadzik - 96 dni - Kefalonia w kamerze Tadzika

Basia35 -93 dni - Bali wyspa Bogów

Elam54 - 92 dni - szaleństwa w Trogir     Podobny obraz 

Mara - 91 dni - Afryka dzika dawno odkryta, czyli na bezdrozach RPA w poszukiwaniu big 5        Podobny obraz

Apisek - 81 dni - rejsik MSC "Orchestra"         Podobny obraz  po Morzu Sródziemnym      Podobny obraz ,aby wnuczce zrobić radochę

Ela - 73 dni - Goryle we mgle czyli zdobywanie Rwandy i Ugandy

Basia35 - 66 dni - Bonjour Paris !!!

Makono - 65 dni - wyjazd rodzinny na Baleary czyli plaże Minorki    Podobny obraz Na deser jeszcze wypad do Karpacza               Podobny obraz

Wojtek - 56 dni - wulkany i świątynie na Jawie     Podobny obraz a nurki snurki na Nusa Penida      Podobny obraz

Zające  - 54 dni - DZ robi prezent, czyli za 101 dni Mały Zając obchodzi w Saint Paul’s Bay imieniny Preved      Podobny obraz

Ruda Wiewióra - 52 dni - wizyta w Tajlandii      Podobny obraz a potem wypad na Bali       Podobny obraz

umilka -  51 dni - Kalabria zamiast Marsa? czemu nie

Edyta11 & LORD & PEG - 48 dni - sen na Jawie i smoki na Komodo  

Koniczyna - 39 dni - magiczne Bali

Badzia-35 dni -  szybki wypad na Teneryfę      Podobny obraz

Andrew- 32 dni - wakacje z duchami !! czyli wędrówki po górach i tajemniczych, słowackich zamkach          Podobny obraz

Shibuya - 31 dni - Jedziemy na Marsa, czas na spotkanie z Dugongiem  -

Darek K - 30 dni - Czy na Kos jest kos

Tadzik 28dni - Tadzik jedzie do Portugalii        Podobny obraz

MaLa - 28 dni - Estonia z namiotem         Podobny obraz

Lordziu - 25 dni - gejzery, wodospady, wulkany czyli cuda natury na Islandii      Podobny obraz       Podobny obraz

Nelcia- i Trinka 19dni - podroż w czasie  czyli z wizytą u Ani z Zielonego Wgórza        Podobny obraz

Swierszczyk- 9dni- zamiast Kanarów tym razem Baleary czyli wyjazd na Majorkę      Podobny obraz

Zające - 6 dni - Zające po raz trzeci podbijają Chiny- od Szanghaju do baśniowej krainy.

Edyta11 - 6 dni - Flamandzkie obrazy i frytki z mulami 

Megizak- 5 dni - totalna objazdówka Cypru      Podobny obraz

Andrew - 4 dni - o jeden dzień dłuższy weekend w Skopje  

Apisek - 2 dni - Toskania      Podobny obraz  i Umbria      Podobny obraz , aby sie przekonać czy warto tam jechać ????      

Badzia2dni- odstresowująco-urodzinowy  wypad na Zakynthos         Podobny obraz

Wszystkim życzę miłego świętowania i odpoczywania       Podobny obraz

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Kurcze na dziś 30 st zapowiadali, opaanko miałam w planie Sun bespectacled a duszno, zachmurzone i grzmi od rana Hunter dobrze ze nie leje to może grill z planow wypali choc Beach

badzia
Obrazek użytkownika badzia
Offline
Ostatnio: 7 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 sty 2014

Anusia u mnie też gril był w planie,ale u mnie pada od rana i szaszłyki i karczek wylądowały w piekarnikuBiggrin pogoda mnie dobija miało byc upalnie,myslałam ze sie przed wyjazdem jeszcze opale troszku a tu dupa. Dzis na Zakynthos tez same chmury...co to będzie Shok

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 4 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Doberek,

A u mnie dzis znowu lampa Sun bespectacled temperatura dochodzila do 30 C, wczoraj tez..uff jak gorąco

zrobilam mojito z własnej miety,ale takie bezalkoholowe i cały dzień popijam z dużą ilościa lodu Ssun-smilie water  102

Ej szkoda ,że to już niedziela..

Badzia, trzymam kciuki za pogode na wyspie  Sun-smilie water  001

Apisku, tobie tez sloneczka zyczę..tyle,że w Toskanii Yes 3

milego wieczoru

No trip no life

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Badzik grill był Beach najadłam się jak świnka Biggrin ale jak jechałam do mamy to lało jak z cebra ale po chwili się wypogodziło

Nel dawaj mohito Prankster 2

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 4 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zapraszam wiec na MOIJTO !!! tak mniej wiecej wyglądało jak jeszcze było..

No trip no life

Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 2 tygodnie temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

DZIEŃ DOBRY - już po długim weekendzie Pleasantry

Jest PONIEDZIAŁEK, 30 maja 2016r, 151. dzień roku.

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Anusia - 273 dni - Zima w filipińskim RAJU !!!     Podobny obraz

basia35 - 229 dni - wyspiarskie Filipiny 

umilka - 192 dni - Od Hawany po Baracoa, czyli Kuba kompletna        Podobny obraz

Apisek -182 dni- w poszukiwaniu diabła tasmańskiego       Podobny obraz przez Dubaj      Podobny obraz  i Singapur      Podobny obraz

Sigma - 163 dni - Buenos Dias Kuba

Nelcia - 163 dni - Tajwańskie klimaty      Podobny obraz i kolejne wysepki na Pacyfiku    Podobny obraz

Edyta11 - 151 dni - pistacje w Iranie

Andrew - 132 dni - do Sajgonu na sajgonki

Momita & Sznupek - 113 dni - W poszukiwaniu Namaste, czyli nowa droga do Indii

Tadzik - 95 dni - Kefalonia w kamerze Tadzika

Basia35 -92 dni - Bali wyspa Bogów

Elam54 - 91 dni - szaleństwa w Trogir     Podobny obraz 

Mara - 90 dni - Afryka dzika dawno odkryta, czyli na bezdrozach RPA w poszukiwaniu big 5        Podobny obraz

Apisek - 80 dni - rejsik MSC "Orchestra"         Podobny obraz  po Morzu Sródziemnym      Podobny obraz ,aby wnuczce zrobić radochę

Ela - 72 dni - Goryle we mgle czyli zdobywanie Rwandy i Ugandy

Basia35 - 65 dni - Bonjour Paris !!!

Makono - 64 dni - wyjazd rodzinny na Baleary czyli plaże Minorki    Podobny obraz Na deser jeszcze wypad do Karpacza               Podobny obraz

Wojtek - 55 dni - wulkany i świątynie na Jawie     Podobny obraz a nurki snurki na Nusa Penida      Podobny obraz

Zające  - 53 dni - DZ robi prezent, czyli za 101 dni Mały Zając obchodzi w Saint Paul’s Bay imieniny Preved      Podobny obraz

Ruda Wiewióra - 51 dni - wizyta w Tajlandii      Podobny obraz a potem wypad na Bali       Podobny obraz

umilka -  50 dni - Kalabria zamiast Marsa? czemu nie

Edyta11 & LORD & PEG - 47 dni - sen na Jawie i smoki na Komodo  

Koniczyna - 38 dni - magiczne Bali

Badzia- 34 dni -  szybki wypad na Teneryfę      Podobny obraz

Andrew- 31 dni - wakacje z duchami !! czyli wędrówki po górach i tajemniczych, słowackich zamkach          Podobny obraz

Shibuya - 30 dni - Jedziemy na Marsa, czas na spotkanie z Dugongiem  -

Darek K - 29 dni - Czy na Kos jest kos

Tadzik 27dni - Tadzik jedzie do Portugalii        Podobny obraz

MaLa - 27 dni - Estonia z namiotem         Podobny obraz

Lordziu - 24 dni - gejzery, wodospady, wulkany czyli cuda natury na Islandii      Podobny obraz       Podobny obraz

Nelcia- i Trinka 18 dni - podroż w czasie  czyli z wizytą u Ani z Zielonego Wgórza        Podobny obraz

Swierszczyk- 8 dni- zamiast Kanarów tym razem Baleary czyli wyjazd na Majorkę      Podobny obraz

Zające - 5 dni - Zające po raz trzeci podbijają Chiny- od Szanghaju do baśniowej krainy.

Edyta11 - 5 dni - Flamandzkie obrazy i frytki z mulami 

Megizak- 5 dni - totalna objazdówka Cypru      Podobny obraz

Andrew - 3 dni - o jeden dzień dłuższy weekend w Skopje  

Apisek - JUŻ JUTRO dni - Toskania      Podobny obraz  i Umbria      Podobny obraz , aby sie przekonać czy warto tam jechać ????      

Badzia- JUŻ JUTRO dni- odstresowująco-urodzinowy  wypad na Zakynthos         Podobny obraz

Wszystkim życzę miłego dnia.       Podobny obraz

Strony

Wyszukaj w trip4cheap