--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33578 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Karisska..:) Tak coś czułam, że Jacek teraz zrzuci buty i na bosaka przez Azje.... Yahoo Jak tylko dowiozę Sznupka do Szczecina , to będziesz pierwsza wiedziała, zresztą podrzuce go do CIebie do biura ( popilnujesz go) , a ja sobie myknę na zakupy Lol Lol

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Trina....koncz stare, zaczynaj nowe..... ja sama mam zaległości okropne , ale pocieszam się , że idzie zima...brr.....bedziemy się grzać przy relacjach!!!!....:)

Oj Cyklady ..... to juz się ciesze na tą relację...:) POGODA DOPISAŁA??? Chyba przelom września i października to dobry okres na Grecję....woda ciepła?

trina
Obrazek użytkownika trina
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 2 tygodnie temu
Rejestracja: 30 sty 2014

Momi, ja byłam cala drugą połowę września i generalnie było gorąco w dzień i bardzo przyjemnie w nocy, woda cieplutka, zwlaszcza na Naxos, bo na Santorini ostatniego dnia wieczorem to juz mocno wiało. Ale były tez dwa dni z przelotnymi opadami, chyba zresztą w całej Grecji bylo takie załamanie pogody, słyszałam nawet ze na Peloponezie wiatr wywracal samochody i podobno byly ofiary śmiertelne. 

Październik to chyba jednak lepszy na zwiedzanie, z plażowaniem może juz byc problem.

trina
Obrazek użytkownika trina
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 2 tygodnie temu
Rejestracja: 30 sty 2014

Co do relacji - najpierw skończę zeszloroczne Santorini,  dodam nowe wrażenia, a dopiero potem piękne Naxos.... Ale to jeszcze chwilę trzeba poczekać, bo teraz idę gasić pożary w burdelu... znaczy się w firmie...

kienia
Obrazek użytkownika kienia
Offline
Ostatnio: 5 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 22 lis 2013

dzień doberek,

zagladam tutaj raz w roku i dzisiaj jest ten dzień Pleasantry

wpadłam sprawdzić odliczanke Girl crazy

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

kienia :

dzień doberek,

zagladam tutaj raz w roku i dzisiaj jest ten dzień Pleasantry

wpadłam sprawdzić odliczanke Girl crazy

ooo proszę kontrolerka....phi....raz w roku.....phi..... wcale nie tęsknimy..... phi...... Bb Beee 

I nie wiem po co na odliczankę zaglądasz jak z niej spadłaś , pól roku temu Sarcastic

kienia
Obrazek użytkownika kienia
Offline
Ostatnio: 5 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 22 lis 2013

Phi Phi ?

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

kienia :

Phi Phi ?

hehehe....i zajrzała 2 raz w roku.....hehehe.... ROFL a Phi Phi  będzie, bo nam pięknie opiszesz w relacji jak wrócisz, jestem ciekawa czy na Phi Phi znajdziesz jakieś armaty???? Oooo i to jest zadanie dla ciebie.....zdjęcie z Phi Phi.....z armatą w tle Training 1 

kienia
Obrazek użytkownika kienia
Offline
Ostatnio: 5 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 22 lis 2013

UUUUUU, trudne zadanie, w Singapurze już namierzyłam armatę, ale na Phi Phi ... będę miała kilka dni żeby ją zmontować !!  Bomb

Hapol
Obrazek użytkownika Hapol
Offline
Ostatnio: 7 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 01 sie 2014

joł joł joł Yu

Klara wali po gałach jak na Bali BeachSun bespectacled

Momiś....zmiany zauważone ale byłech zaaffffferowany innymi sprawami Wink

Teki pogrozioła ogonem Acute  i społech na dywanie ale odleżyn niy mom bo jest włochaty Lol 2

Tatar?!? kto tu się odważył wspomnieć o tatarze? Crazy za "kalekiego azjate" mojej Babuni to moga piechty tyłem do Taj iść Wacko musza ino podbić do Julki żeby zrobiła na nastepne spotkanko Blush

Co do zmian to są zajeeeeebiste Yahoo

Zmieniające się motto.....*good2*

a z tym WITAJ to myslołech że to je info że mom wiadomość na priva Lol 2

Fajnie jakby jesio Adminki zrobili jedna emotka .....kibica albo piłkarza Blush

"Nadzieja to największe skur......two jakie wyszło z puszki Pandory"....

Strony

Wyszukaj w trip4cheap