--------------------

____________________

 

 

 



Zające na Bali, czerwiec 2014

374 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Ten targ rybny,to prawdziwa uczta dla koneserów ryb i woców morza,mniam Man in love   Faktycznie skorzystania tam na miescu smakołyków było by pewnie dużo taniej,niż w grill barze na plaży,ale ta sceneria kolacja przy zachodzie słońca....no co tu dużo pisać Pardon

Zajączki wielkie dzięki, za tak pięknie pokazane Bali Kiss 2

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Lenuś :

Ten targ rybny,to prawdziwa uczta dla koneserów ryb i woców morza,mniam Man in love   Faktycznie skorzystania tam na miescu smakołyków było by pewnie dużo taniej,niż w grill barze na plaży,ale ta sceneria kolacja przy zachodzie słońca....no co tu dużo pisać Pardon

Zajączki wielkie dzięki, za tak pięknie pokazane Bali Kiss 2

Lenuś mnie bardziej chodzilo o jakość i smak potraw przygotowywanych na targu niż o cenki Biggrin.  Jak przechodziliśmy koło tych garkuchni to zapaszek był fantastico, aż człowiek w sekundzie robił się głodny Biggrin. Serwowane jedzenie w restauracji było średniej jakości, jeżeli chodzi o smak  i natychmiast robiło się zimne*wink*. Sceneria nie powiem robiła wrażenie stoliczki z lampionikami Biggrin (tylko wiatr je gasił więc trzeba było samemu zapalać, bo kelner się nie wyrabiał), szum morza,zachód słońca, ale nie mozna było w pełni się tym nacieszyć. Niestety tlumy skośnych biegające pomiedzy stolikami i po plaży oraz ich krzyki skutecznie psuły całe romantico. Jeszcze coś skrobnę o ty w posumowaniu, o ktore prosiła Kasia.

Kolka: e spokojnie byś dała radę, to tylko wygląda tak hardcorowo Biggrin

Lenuś, kolka ja dziękuję za cierpliwość wytrwanie do końca z nami Kiss 2

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

E w e l i n a EM
Obrazek użytkownika E w e l i n a EM
Offline
Ostatnio: 5 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 08 paź 2013

Ale fajnie..;-)

Mega strój kąpielowy ten żarówka!

Ale z Ciebie kobitka z klasą, nieważne gdzie, ważne, że obcasik musi być! ROFL Podziw!Clapping

Pozdrawiam wakacyjnie,
Ewelina z EM

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Zajączku u mnie już Bali od paru lat chodzi po głowie,dla tego każda relacja na ten temat mile widziana,a zwłaszcza taka,bo tyle co u Ciebie w relacji zobaczyłam,to sama wiem,że na miejscu tyle zwiedzić nie mam szans Nea to nie na moje nerwy.

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajac zachod slonca i romantico kolacja the best!

Bea

elka
Obrazek użytkownika elka
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajączku,

to jedna z moich najbardziej ulubionych relacji na forum Biggrin / choć siedziałam cichutko i śledziłam/

Aż żałuję, że nie mogę zrobić : kopiuj- wklej i po prostu polecieć

SUPER Clapping

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Lenuś, Bea, Ela Kiss 2

Bardzo, ale to bardzo się cieszę, że relacja nie zniechęciła do odwiedzenia Bali i się podobała Preved. Tam trzeba pojechać Dance 4 a myślę, że wiedząc o "pułapkach" będzie łatwiej. Wszystkim życzę przefantastycznych wakacji na Bali, bo takie mogą być Smile

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

MOHEROWY BERECIK.
Obrazek użytkownika MOHEROWY BERECIK.
Offline
Ostatnio: 7 lat 2 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ja też uważam,że ten zachód i nie tylko Good

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Bereciku Air kiss

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

E w e l i n a EM :

Ale fajnie..;-)

Mega strój kąpielowy ten żarówka!

Ale z Ciebie kobitka z klasą, nieważne gdzie, ważne, że obcasik musi być! ROFL Podziw!Clapping

 Ewelinko Blush

Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za cierpliwość w moim marudzeniu przy wybieraniu hotelu, ale ja niestety pomimo wieku swojego starczego Yes 3 uwielbiam jak się dużo dzieje *biggrin*.

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Strony

Wyszukaj w trip4cheap