--------------------

____________________

 

 

 



Zające na Bali, czerwiec 2014

374 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 58 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajaczku, przeoiekny ten zachód słońca Wacko jak ja bylam, to dojście do światyni nie było tak zalane, ale tłumy niestety podobne Pleasantry

No trip no life

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

karisssku Biggrin

Nelciu, po odpływie u nas można było "suchą" stopą dojść do świątyni, ale nie było sensu bo i tak zamknięta dla zwiedzających Dash 1

Świątynia po drodze do jaskiń

 

Wejście do jaskini ze świętym źródełkiem jest tam, gdzie kłębią się ludziki Biggrin

Przechodzimy na drugą stronę do jaskini z wężem, świętym wężem Biggrin

  

Po zwiedzeniu jaskiń idziemy jeszcze zobaczyć ptaki, węże, małpki i wielkiego nietoperza. Nietoperz gdzieś śpi jest ciemno i nic nie widać. Pozostałe stworki siedzą w ciasnych klatkach. Nie podoba  nam się to wracamy do Kuty na kolację

 

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pieknie tam o zachodzie słońcaYes 3

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajączku tej ostatniej swiątyni wog,ólę nie biorę pod uwagę ...a jak tam jest jaskinia z węzem to juz wogóle szerokim lukiem bym ją omijała......

a co do Twoich butów to ja ciągle przecieram oczy ze zdumienia jak Ty dajesz radę.... mnie nawet sprawdzone , sportowe w tamtym klimacie potrafią obetrzec Smile

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajączku tej ostatniej swiątyni wog,ólę nie biorę pod uwagę ...a jak tam jest jaskinia z węzem to juz wogóle szerokim lukiem bym ją omijała......

a co do Twoich butów to ja ciągle przecieram oczy ze zdumienia jak Ty dajesz radę.... mnie nawet sprawdzone , sportowe w tamtym klimacie potrafią obetrzec Smile

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Żelku Smile

Pumciu tak myślałam, że ominiesz Mosking. Jeżeli chodzi o butki to ja w adaśkach się obcieram zawsze (nawet jadąc na rowerze) *dash1*, a dyżurne wakacyjne klapki to dla mnie jak kapcie są Blush

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Rano, po szybkim sniadanku lecimy biegniem na lokalny targ. Dowiedziałam się, że tylko tam kupię balijską pastę krewetkową (bez niej szkoła gotowania pójdzie na marne Cray 2). Targ czynny jest do 10.00 z mapy wynika, że jest niedaleko od hotelu i łatwo go znajdziemy Dirol. Ile się naszukaliśmy Dash 1 to historia.......

 obowiązkowa świątynia przed targiem

Kupienie Terasi okazało się być wyczynem na miarę zdobycia Moun Batur Dash 1. Nikt nie kumał o co nam chodzi Crazy, pokazywalam nawet karteczkę z wypisaną nazwą i g..... Odsyłali nas do kolejnych stoisk, na których sprzedawczynie tylko kiwały głowami i pytały koleżanki, ktore nas odsyłały dalej i dalej............ Już straciliśmy nadzieję, aż tu nagle pojawiła się młoda dziwczyna, która zaprowadziła nas na stoisku, gdzie babeczki miały pastę skrzętnie schowaną pod ladą Preved. Okazało się, że jest to jedyne miejsce na całym targu, gdzie można nabyć pastę Wacko. Ale nam ulżyło, możemy ewakuować się z tego niezbyt fajnego miejsca. Kochamy włóczenie się po targach, ale nie na Bali Beee. Ogólnie panujący smrodzik, zaduch i brud są ciężkie do zniesienia Wacko

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Do hotelu wracamy przez plażę.

 Wybór rozrywek dla każdego Biggrin czyli:

świątynia przy plaży

  

 obok

 

i

A to już widoczki na plaży

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 3 tygodnie temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

Zające przy waszych relacjach przewodniki NATIONAL Geographic wysiadają.

Jak kiedyś wybiorę kierunek BALI ta relacja będzie gotowcem idealnym przed wyjazdem Biggrin

Miałabym prośbę, czy na podsumowaniu mogłabyś wypisać z nazw świątynie i pałace, które odwiedziliście z oceną obok ( powiedzmy skala 1-10 )

To będzie takie kompendium wiedzy o BALI Biggrin

Z góry dziękuję i podziwiam każdą waszą wyprawę...

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

kasiakrotoszyn :

Zające przy waszych relacjach przewodniki NATIONAL Geographic wysiadają.

Jak kiedyś wybiorę kierunek BALI ta relacja będzie gotowcem idealnym przed wyjazdem Biggrin

Miałabym prośbę, czy na podsumowaniu mogłabyś wypisać z nazw świątynie i pałace, które odwiedziliście z oceną obok ( powiedzmy skala 1-10 )

To będzie takie kompendium wiedzy o BALI Biggrin

Z góry dziękuję i podziwiam każdą waszą wyprawę...

oo dokładnie,Ty Kaśka i Zające to jesteście siebie warci z tym tempem i ilością  Mosking

Strony

Wyszukaj w trip4cheap