--------------------

____________________

 

 

 



Zające w Indiach luty 2015. Cz.II Goa

143 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajączku dziękuję za tę kolejna podróż z Tobą, Ty wiesz Zając , ze ja je bardzo lubię !

Bea

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Danas, Nelciu dzięki i oczywiście mam nadzieję, że ze mną zostaniecie w Mumbaju Smile.

Apisku no cóż nie wszystko jest dla wszystkich. Ja świetnie rozumiem Twoje „NIE dla Indii” , też mam swoje NIE dla pewnych miejsc i nawet jeżeli wszyscy by mi mówili, że tam jest super ja mówię NIE.

Janjus bardzo mi miło, że znajdujesz chwilkę na poczytanie moich wspomnień PrevedJa naprawdę tak dużo nie jem to kolacja na nas dwoje Mosking.

Żelku wiem, że miałaś w planach Goa i nie rezygnuj z tych planów bo warto odwiedzić to miejsce Sun-smilie water  052. Naprawdę czuliśmy się tam wspaniale i żal było wyjeżdżać, a  kolacje o zachodzie słońca były zarąbiste Yahoo Girl in love.

Ja wiem, że są kieliszki plastikowe i to całkiem ładne. Niestety w tamtym czasie nigdzie nie mogłam ich dostać to raz, a dwa to chciałam, żeby zostały na pamiątkę bo miały specjalne zdobienie Biggrin. Teraz na świąteczno-sylwestrowe Filipinki już zakupiłam plastiki żeby później nie było problemu z Alko 1

Bea no coś tam wiem Yes 3 dzięki Kiss 2 i mam nadzieję, że Ci kolejne nasze Mail 1 wyprawy też Cię nie znudzą.

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Strony

Wyszukaj w trip4cheap