--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 18 godzin 31 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Ostatnio na święta kupuję małą choinkę w doniczce, ale tylko jedna przeżyła zimę (rośnie w parku za domem). Nie wiem gdzie kupić - bo te masowo sprzedawane na święta są chyba byle jak wycinane i wciskane do doniczek.  Tyle na temat świąt, które kojarzą się z przedświąteczną robotą w kuchni - a nie ma już radości samych świąt.

Wczoraj zaczęłam trochę przygotowywać manele na wyjazd.

Dziś ładna pogoda. Mimo że było ciemno – ale pogodnie i dobra widoczność (do jazdy samochodem).

Pozdrwiam.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

No i Asia poleciała Biggrin

I od razu cisza na watku. To wpadam dla podtrzymania tradycji.

dejziku, jak twoje sprawy?? zakupy juz za wami? Notariusze i takie tam?? masz juz nowe lokum???

We Wrocku ruszył Jarmark Bozonarodzeniowy, w temperaturze 15 stopni to smiesznie to wygląda, ale ludziska wala tłumnie na zakupy, grzane winko, jedzonko i inne przyjemności.

W weekend nie dało sie przejśc przez Rynek takie były tłumy. Szmelc, widło i powidło. Stoiska handlowe, karuzele, wata cukrowa, napitki, grille i inne cuda. Jeszcze nie miałam okazji na spokojne obejście jarmarku, może w piatek sie uda. A Wy juz szykujecie sie do Świat?

Ja jeszcze zupełnie nie w temacie. Póki co wyczytałam na odliczance ,że za 16 dni lecę do Walencji i czas skupic sie w tym temacie *girl_crazy*. Ide do Empiku kupic sobie jakis przewodnik Biggrin

Miłego dzionka wszystkim. Whistle 3

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 4 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

melduję się.

pilnuję choinek, tego roku wyjątkowo okazałe , rowne, kształtne , cudne. jak babke kocham,równiuśkie jak nigdy.waruję na posterunku, nie mam kompa. to cicho siedzę.

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 18 godzin 31 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Pozdrawiam ryczące z Phan - nga. Pogoda cudna. Podziwiam lazury i moczę się w gorącej wodzie.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 18 godzin 31 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Jak bum cyk cyk Świerszcza nie zjadłam więć gdzie jest?

Jeszcze raz gorące pozdrowienia z gorących plaż Tajlandii.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Asiu, Ty na Świerszczyka się nie napędzaj. Ja walczę z pogoda bo dzisiaj we WRO śniezyca masakryczna i zacina takim wichrem,że masakra, Rynek pusty, na Jarmarku Bozonarodzeniowym puściuteńko, łap słoneczko w Taj bo tutaj zima na całego Sorry

Ale w Walencki 17-18 więc mam nadzieję,że sobie odkuję, tfu tfu....

Asia, fociuj jedzonko bo jestem bardzo ciekawa , czego zakosztowałaś Biggrin

Dejzi, jak tam Twoje choinkowo?? Nie zasypało Cię Kochana??? Nastrój w górę czy w dół? Mam nadzieję,że ciut lepiej Biggrin Mega shok

Ja jakaś ospała jestem, ta ciemnica która się robi po 15tej przymula mnie, usypia, i chciałabym być moim własnym kotem który wtula się w swój ogonek o słodko śpi cały dzień, nawet mi nie przeszkadza pobudka o 5tej rano jak przychodzą i się tulą Katzen-smilies- 0002

Zaczęłam kompletowanie świątecznych upominków , w tym roku wszystko na jarmarku Bożonarodzeniowym, no prawie wszystko.

Kochani, uciekam do wanienki, Asia, relaksuj się i łap szczęśliwe chwile. Buziaki 

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 18 godzin 31 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Świerszczyku, pisała mi córcia że We Wro śnieg, ale że az tak źle...  Masakra A tu trzeba się do domu szykowac. W piątek koło południa lądujemy w War.

Co wymyśliłaś na prezenty choinkowe (faktycznie czas zacząć poszukiwania).

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 18 godzin 31 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Cisza jak „makiem zasiał”. Świerszcz pakuje walizkę. A gdzie reszta? Gdzie?

Ja wróciłam już do zimnej rzeczywistości. Pranie już ogarnięte, ale doszło trochę obowiązków związanych z tym, że w czasie naszego pobytu w Taj  tato wylądował w szpitalu. Zabieg nieplanowy na szczęście już czuje się lepiej, ale wymaga dodatkowej opieki i obsługi, bo jeszcze slaby, a i w związku z wiekiem mniej sprawny.

Mój wyjazd też nie obył się bez przygód. Pierwszego dnia źle stanęłam i skręciłam kolano. Bolało ale dawałam radę i nic nie odpuściłam. Niestety po początkowej poprawie teraz na miejscu coraz gorzej.

Dzisiaj idę do ortopedy (oczywiście prywatnie) zobaczymy co powie.

 

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Bry Asia, bry nieobecnym. Asia, oj to fikałaś Kochana ... oby kolano było całe.

Ja spakowana i gotowa, jutro fru do Warszawy, potem transport do Modlina, czwartek rano fru.... do Walencji.

Jakoś inaczej niż zwykle : sama Sad bez kostiumu kapielowego i BEZ RÓŻOWEJ SUKIENKI!!!!!!! Bez plażowania i upałów, ale mam nadzieję na reset , spokój i psychiczny wypoczynek..

Miłego Kochani. Trzymajcie się.

Dejzi!! Żyjesz???

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 4 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

witaski:)

żyję, choinek pilnuję. zimno, wieje, byle do świąt.

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Strony

Wyszukaj w trip4cheap