--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Dzień dobry, są lody  jestem więc i ja Man in love

I FACECI sie pojawili Ssun-Flower4YouSmilie girl  012Easter ostern 063Girl hospital  

Bosko Biggrin

Siostra nadal w szpitalu, dzisiaj będzie miała robiony rezonans magnetyczny głowy, nadal niestety nie wiadomo jaka jest przyczyna choroby, zawrotów głowy. Na dodatek lezy na neurologii a tam stany bardzo ciężkie, sala w której nie da sie otworzyc okna co w tych upałach jest horrorem, dobrze że chociać zasłony maja w oknach. 

Ale badania wszystkie zrobione, tomografia, przepływy tętnic szyjnych, zobaczymy czy rezonans cos pokaże.

Młodzież powróciła z Sycylii, zadowoleni, opaleni i juz zbierają do skarbonki na " za rok"  Biggrin Może zaczna sie wpisywac na odliczankę hi hi Biggrin W każdym razie ten rodzaj wakacjowania sie im bardziej spodobał, moja Córka to nauczona od dziecka ale jej Chłopak pierwszy raz w zyciu był za granica na wakacjach Girl drink 4

I Etna zdobyta Biggrin

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 6 godzin 17 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Świerszczu, Młodzież na własną rękę była? - Hotelik czy mieszkanie wynajmowali?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 14 godzin 2 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Gratki za Etne Good widac  po ubraniu córy ,że chyba całkiem ciepło na górze było.

Ta kawa z lodami pysznie wygląda , nawet teraz na wieczór Smile

No trip no life

Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 3 tygodnie temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

No i co? Młodzież sama dała radę? Dała! Może więc fruwać sama Biggrin

Miłego Biggrin

wiktor
Obrazek użytkownika wiktor
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 mar 2016

Czy to juz nie pora na kolację?

wiktor
Obrazek użytkownika wiktor
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 mar 2016

Swierszczyku gdzie jestes?

przeciez Weekend, weekendunio Preved

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

iwonka uciekła, bo sama bidulka ciągła chwilami ten wątek. ludzików tu niewiele, cześc pewnie w podróżach bo i pora letnia, reszta mniej przed kompem siedzi...trza zachęcić do powrotu, więc śniadanko na letnio plus kawka: 

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

DEJZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Laugh 1

Iffonka u TEŚCIOWEJ była na lubelszczyźnie.... ale właśnie wróciła Biggrin

Kurw.... co za trasa  Shok Siedem burz i nawałnic po drodze do tego...

Wczoraj zaliczyliśmy Kazimierz nad Wisłą a tam festiwal "Dwa brzegi". Ludzi co nie miara a temperatury jak z Tajlandii czy BIrmy jakiejś Sad

Ale w domku bosko!!!!!! Uwielbiem powroty na swoej śmieci. Nie ma jak w domu!!! Heart

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 6 godzin 17 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Miłego dnia "Ryczącym" niestety przed nami cały tydzień pracy....

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Swierszczyk wrociłClapping

A ja wczorajszym świtaniem, zaraz po dwugodzinnym siurkaniu po krzaczorach kopsnęłam się na termy. na słowację, bo mnie zgadali, że w str Zakopca nie jadą. Na Słowacji pogoda pół dnia piękna, o szesnastej burza. ale jakie czarne chmury, najczarniejsze z czarnych, polazły bokiem. Vampire  

 

Toczymy sie wieczorem słowackim tempem (50 NA GODZ-ZASNAC IDZIE), dojechalim do dom, włączamy tv,żeby coś buczało, trafiło na któryś eurosport a tam meczEuro 5

Babska piłka nożna, dość śmieszna w porównaniu do męskiej, ale skoro laski lubią... Popierdaszają po boisku ze szmaciankąEuro 2, ona ledwo sie toczy, na murawie basen. Ale to nasz narodowy to był luzik, tu był mega zalew, przerwa a w przerwie wyłażą służby porządkowe, sztuk ze osiem chłopa, jedni boso, inni w klapencjach, jedni z miotłami i*girl_witch*Inni z łopatami do sniegu i zagarniają te wode na aut:)) mówie wam patrzyłam jak zaczarowana na te jaja:))) z ciekawoscią z pol godz słuchałam co to i gdzie to, otóż rzecz działa się jakies 100 km od term na ktorych byłam a mecz to finał  chyba ME zenskie do lat 19 Lol

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Strony

Wyszukaj w trip4cheap