--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Miłego dnia wszystkim!!!

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 godziny 58 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Hej! Świerszczu!

Filmiki fajne.

A producenta gara możesz zdradzić, żebym podała aniołkowi? Ponieważ twierdzisz, że dobra jakość to warto skorzystać z doświadczeń.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

Pozdrowienia z Bydgoszczy.  Pogoda na razie dopisuje. Troszkę pozwiedzaliśmy. Teraz już w hotelu, bo Truskawka lekcje musi zrobić. Buziaki.

Świerszczyku- filmiki super. Mają tempo i fajne obrazki.

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Dzień dobry w poniedziałek. Jak Wam minął weekend ?? Mam nadzieję,że nabraliście energii na cały nadchodzący tydzień. To kawka i wyruszamy do boju Biggrin

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 godziny 58 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Witam we wtorek.  Ponawiam pytanko. Planujecie już prezenty (czy piszecie listy do aniołka/mikolaja)? Zbieramy fajne pomysły.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Dzień dobry.

Popadało, popruszyło i Wrocław opuściło to białe świństwo.New russian

Niestety mroźne powietrze pozostało i zaczeło sie szkrobanie szyb w samochodzie i poranny "rozruch" na ulicach. 

A jak u was?? Macie juz zimę???

na wrocławskim Rynku Jarmark Bozonarodzeniowy idzie pełna parą, ludziska się ciesza, jest bardzo duzo stoisk z jedzeniem, piciem i  wszelakimi dobrami oraganoleptycznymi, ja jakos nie widze przyjemności w popijaniu grzańca na tym mrozie, no ale skoro innym nie przeszkadza to niech będzie.

mam nadzieję, ze u was wszystko dobrze sie toczy, dzisiaj kolejny z moich Kolegów wkroczył w świat Wyjacych i jakos bardzo sie zasmucił Yes 3 Myslicie,że trzeba sie martwic tym faktem???

To póki co pare fotek z Wrocławskiego Rynku nie mojego autorstwa. Miłego popołudnia!!!

To moje ulubione stoisko, głównie tutaj robię zakupy do mojej łazienki Biggrin

 

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Heloł ryczące Dirol

U mnie taki sajgon, że nie wiem co robić Dirol jeszcze najpierw robiłam remoncik u mamy,a  teraz zachciało nam się zmieniać mieszkanko i rozpiździel w chałupie. Ledwo do wyrka potrafię dojść bo wszędzie pudła, meble, pudełka Vampire

Świerszczyku u mnie troszkę posypało 2 dni temu ale zaraz się stopiło, ale zimnica przyszła, auto całe zamarznięte. Idę do obiadku i wracam do pędzelka, miłego all Kiss 3

Aaaa i bardzo ci zazdroszczę tego świątecznego kiermaszu, ja bardzo lubie ten świąteczny kiczyk Girl pinkglassesf

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 godziny 58 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Świerszczyku! Fajne fotki z jarmarku. . Codziennie jadę przez całe miasto prawie pod Leclerc-a , ale nie ma czasu i gdzie się zatrzymać. Pędzi się do domu, po drodze zakupy… . Też lubię „janioły” i mam ich trochę z różnych źródeł.

Anusia, nie zazdroszczę bałaganu, ale jak już się zadomowicie to na pewno będziesz zadowolona i dumna z siebie że „tak ładnie się urządziłaś”.

Samochody we Wrocławiu też od  niedzieli pozamarzane i trzeba rano skrobać.

Miłego wieczorku!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Dzień dobry w czwartek. Dzisiaj czeka mnie przejazd przez caaaałe miasto do LeroyMerlin po farbę i inne folie, pędzle i takie tam . Chyba już pisałam,że nie nawidzę remontów !!

A biorąc pod uwagę "ile" mam obrazków, obrazów i bibelotów w pokoju  to będzie prawdziwe wyzwania. Cóż, trzeba to przezyć,myśląc ,że potem będzie czysto i ładnie. No to kawka i zaczynamy dzień.

Anusia, jak malowanko u Ciebie ?? Skończone???

Asia, to w weekend w tramwaj i do Rynku na grzańca Biggrin Leclerc??? Nie lubię tego rejonu miasta, generalnie lubię tylko Krzyki, Ołtaszyn, no ewentualnie Biskupin i Sępolno. Są dzielnice w które się nie zapuściłam od dwudziestu lat albo czasem tylko obserwuję zza szyb samochodu ciesząc się,że TAM nie mieszkam Shok No ale każda dzielnica ma swoich wielbicieli Man in love

Miłego..

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 godziny 58 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Świerszczku, mieszkam w fajnym miejscu (za płotem park) dwa domki dalej parczek ze stawkiem (gdzie często kręcą pierwszą miłość) i też innych miejsc nie lubię. A koło Leclerc-ka pracuję (nie z wyboru) rok temu firma zmieniła lokalizację (nowe biurowce). Poprzednie miejsce też było nieciekawe (rejon pl. Wróblewskiego), ale krótsza droga do domu. Do Rynku raczej się nie wybiorę. Ja jestem raczej domatorem i grzańca wolę pić na domowej kanapie.

A śniadanko fajne, właśnie konsumuję.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap