--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

I jak i jak? co się podobało? mam nadzieję, że nie przeklinasz mnie za podpowiedzi Crazy i zadowoleni Dance 2 a bananki mówiłam Dirol obowiązkowe przy Vai Girl crazy

badzia
Obrazek użytkownika badzia
Offline
Ostatnio: 7 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 sty 2014

Anusia dziekuje za podpowiedzi .....za bananki to dozgonnie ci moje dzieci beda wdzieczni.Podobalo sie nie rozczarowalo bo wiedzialam czego mozna sie spodziewac...jestesmy zadowoleni. Dobrze ze mi ta plaze wskazałas bo pewnie bysmy na niej nie staneli a szkoda by bylo tak przejechac i nie stanac. Moj syn to najbardziej byl zachwycony jachtami w agios, pozowal do zdiec z wszystkimi łodkami. I banany juz sie balam ze tyle ich zjadl ze go pogoni ...hi hi. Jedno mnie martwi ta zlamana reke ma spuchnieta i czerwona...mysle ze moze skora jest wrazliwsza i to od slonca bo rusza nia normalnie.

Iwonko Ty tak nie uciekaj od tej Grecji tu pogoda jest ok.....bardzo nie meczaca

badzia
Obrazek użytkownika badzia
Offline
Ostatnio: 7 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 sty 2014

Anusia dziekuje za podpowiedzi .....za bananki to dozgonnie ci moje dzieci beda wdzieczni.Podobalo sie nie rozczarowalo bo wiedzialam czego mozna sie spodziewac...jestesmy zadowoleni. Dobrze ze mi ta plaze wskazałas bo pewnie bysmy na niej nie staneli a szkoda by bylo tak przejechac i nie stanac. Moj syn to najbardziej byl zachwycony jachtami w agios, pozowal do zdiec z wszystkimi łodkami. I banany juz sie balam ze tyle ich zjadl ze go pogoni ...hi hi. Jedno mnie martwi ta zlamana reke ma spuchnieta i czerwona...mysle ze moze skora jest wrazliwsza i to od slonca bo rusza nia normalnie.

Iwonko Ty tak nie uciekaj od tej Grecji tu pogoda jest ok.....bardzo nie meczaca

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

O to się nam Badzia zdublowała Biggrin

Upału we Wrocku kontunuacja, o siódmej rano na termometrze 26 stopni, co to będzie, co to będzie.....Smoke

Badzia, rączka pewnie jeszcze nie w pełni sprawna więc trzeba pilnować,żeby jej mały nie nadwyręzył za bardzo, choć w wypadku dziecka na wakacjach to trochę głupia teza Girl crazy

Fajnie,że Wam się Kreta podoba, może i ja tam kiedyś dotrę....

U mnie w domu póki co Męzowe przygotowania do Kirgizji, wylot w czwartek za tydzień ale już zaczyna się nerwowe "wymyślanie" bo chłop latać nie lubi i zaczyna się stres... No to będzie ciekawy tydzień ...Mosking

Na razie trwa nauka obsługi tableta..... dobre...Dance 3

Kochani, kawkę stawiam i uciekam do pracy, miłego i ciepłego dnia wszystkim zyczę, buziaki.

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Badziu to cieszę się, że Wam się podobało, bo się bałam, ze potem będziesz mnie przeklinać Wizard a tu proszę bananowy zawrót głowy Party 2

Na rączkę trzeba uważać tak czy siak, dopiero co gips ściągnięty. Może właśnie czerwona bo długo pod tym gipsem była i teraz podrażniona i nie przyzwyczajona do słonka, a na Krecie mocniejsze niż u nas Sun bespectacled

Świerszczyku u mnie też upałek Sun bespectacled piję kawcię a zaraz ruszam na lotnisko i potem w okolice Badzi Beach

Miłego all Kiss 3

badzia
Obrazek użytkownika badzia
Offline
Ostatnio: 7 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 sty 2014

Witam....dzis relaks na lezaczku

Brzuszysko mi tak uroslo ze patrzec juz nie moge...to patrze w morze.

Jsk wroce to dieta arbuzowa bedzie.

Iwonko to Twoj maz taki stresik ma jak ja...biedny wspieraj go ja wiem co sie z czlowiekiem dzieje.

A z tym tabletem to co ?

Anusia jak w moje okolice jedziesz to mi kwiaty w ogrodzie podlej 

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

No badzia, zakupił sobie nowego tableta i sie uczy jak go rozkminić Sad Jakies lenovo... ja mam samsunga a ten Lenovo to dla mnie jakas tabula raza.

Nie patrz na brzuch , popatrzysz w domu, patrz na krajobrazy, patrz do szklanki, patrz na inne ciacha, relaksuj sie i ładuj bateryjki.

jak tam Młodzież? W lepszym nastroju ???Girl hide

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

badzia
Obrazek użytkownika badzia
Offline
Ostatnio: 7 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 sty 2014

Mlodziez ok sa tacy jak zawsze...czyli wiecznie cos...

Dlatego w sierpniu wakacje bez dzieci, corka do Angli maly do babci a my fruuuu ze znajomymi. Dzis malego swedza plecy...nic tam nie ma a nieustannie chce sie drapac. To nurkowanie to lody to frytki to pic to plywac to siku to plac zabaw to inne wszelakie ustrojstwa ...bez drinkow wyszlabym chyba z nerw ...kocham te moje dzieciaki.Ale mi dobrze w morze moglabym godzinami patrzec. Dlatego nigdy nie wybieram hotelow z dala od mirza...wstaje z pokoju widze morze jem morze leze na basenie morze...szkoda ze z kibelka morza nie widzeBiggrin

Ja 

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Halo, tu Wrocław, 37 stopni ma być Beach

I co tu ze soba począć?? Wiatraki w firmie hulają aż furczy ......... Rynek zapełnia się ludźmi, będzie się działo. Wink

A ja wieczorkiem na winko sie umówiłam.... ciekawe czy ciało wytrzyma....Girl drink 4

A, rankiem gruchneła jedna z głównych rur we Wrocławiu, nie było wody w 1/2 miasta, woda leje sie na ulice, tramwaje i autobusy jeżdżą objazdami, korki niewyobrażalne... podobno woda wraca do mieszkań ale ja się dzisiaj wykapię w fontannie ROFL

A Wy jakie macie plany na weekend???

Ja pozostawiam zimne napoje , sciskam i pozdrawiam. Miłego piątku Girl dance

Tak mamy na Rynku, mozna się pluskac do Woli Kiss 2

Chyba się zanurzę w fontannie bo jak tu inaczej przetrwać.....

To pijcie... pijcie.... Popcorm 1

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Hej Świersczyku Biggrin

Ja pracuję ale dziś w lepszych okolicznościach przyrody, siedzę sobie z lapkiem i Rokim w ogrodzie z widokiem na góry Man in love. Ciepełko jest, ani jednej chmurki, tylko wody brakujeYu potem to nadrobię, ale jednak to nie morze Biggrin no ale jak się nie ma co się lubie to się lubi co się ma Sun bespectacled . Poszłam poszukać parasolki a Rokuś mi kawę wypił Laugh 1

Weekend imprezowo, jadę na chrzciny Girl in love

Miłego all Dance 2

A Badzik dziś się byczy nad moim ukochanym Balosem, szczęściara Party 2 Sun bespectacled

Strony

Wyszukaj w trip4cheap