--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

O Dzień dobry Ludkowie. Odpoczywacie?? Mniemam,że tak Blush To nie przeszkadzam, bawcie się dobrze, zostawiam zastawiony stół, żebyście nie musieli gotować. A jutro dzień jak co dzień..

Buziaki !

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

Hej,

buziaki z miasta Kopernika.

Beretku- Truskawka lepiej, chociaż kaszel jeszcze jest.

Kiwi- Metropolis rewelacja. Sami pewnie byśmy byśmy tam nie trafili. Jeszcze raz dzięki.

Świerszczu- ja bimbam dalej, hi, hi.

Miłego... 

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

No i dzień pracowy zaliczony!!!

Miałam caaały parking dla siebie , mogłam sobie parkować przodem , tyłem a nawet bokiem... ale ,żeby nie było, Pan Prawnik który ma biuro obok był obecny więc bezpiecznie się czułam " w naszym biurowcu" obfotografowanym przez Żelka w topiku o Wrocławiu Biggrin A Pan prawnik dzisiaj bicyklem przyjechał  Mosking

Pod wieczór poszłyśmy z Młodą do kina na "Bogowie" ale tłumy były masakryczne i pozostały miejsca w pierwszym rzędzie więć zrezygnowałyśmy, kupiłyśmy porządne wejśćiówki na jutro a występy artystyczne zakończyłyśmy  nie planując w 77 sushi gdzie dzisiaj była jakas poniedziałkowa promocja i wszystko 30 % taniej Pardon

Zapodałam spice miso z owocami morza a Dziewczynka tradycyjne sushi.

A teraz leżing i oglonding DOMO + Yes 3

A... wczoraj zakupiłam fioletowo liliowe ozdoby choinkowe w Obi i w tym roku moja mała choineczka będzie w tych barwach.... Hm.... trza zacząc kupować podarki.... powoli, żeby potem nie zwariować Blush

A Wy co porabiacie???

A może wszyscy polecieli do Momity na urodziny Sznupka?? Hę???????

To kolacja i pa pa.....

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

MOHEROWY BERECIK.
Obrazek użytkownika MOHEROWY BERECIK.
Offline
Ostatnio: 6 lat 12 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

A my nic Świerszczyku, nuda, nuda.Wacko

Pogoda do doopy, cały dzień w domku Dash 1

Wczoraj Smerfetki, to było wesoło Dance 4

Patrzyłam na wyjazdy na Święta do Egiptowa, masakra,minimum 3500 zł. od osoby Bomb,oczywiście na tydzień, jak u mnie z pewną "klątwą"..

Magduniu, miłego dalszego  *smile*.

A Wszystkim, tradycyjnie Kiss 2

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Dzień Dobry! Blush 

Smacznie tu u WAS Crazy 

Bereciku,no właśnie ceny do Egiptowa w tym okresie zaporowe  Wacko  też przeglądam oferty tak z ciekawości.

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

magdunia :

Hej,

buziaki z miasta Kopernika.

Beretku- Truskawka lepiej, chociaż kaszel jeszcze jest.

Kiwi- Metropolis rewelacja. Sami pewnie byśmy byśmy tam nie trafili. Jeszcze raz dzięki.

Świerszczu- ja bimbam dalej, hi, hi

Miłego... 

Magduniu ,cieszę się że jesteście zadowoleni.

Dziewczyny,tak oddech świąt jest odczuwalny.Poczyniam powoli zakupowe szaleństwa i część prezentów spoczywa już na dnie firmowej szafy ukrywając się przed ciekawskimi,, szpunkami " Blum 3 .Nie lubię tzw.,,przypadkowych prezentów" dlatego bacznie słucham i rejestruję co ucieszy obdarowywanych.Poza tym książki ,książki ...Uwielbiam otrzymywać i podarowywać.Jest teraz ogrom nowych,ciekawych pozycji różnego gatunku.Sama zacieram ręce na myśl o kilku dla mnie Crazy .

Odnośnie Świąt jeszcze ...jak co roku formatujemy ze znajomymi szeregi w akcji ,,Szlachetna paczka " .22 listopada zostanie otwarta baza rodzin ,które potrzebują pomocy,wsparcia.Przerażające jest to jak dla jednej rodziny oczywista ,,rzecz", jest nieosiągalna dla drugiej.Można wybrać konkretną rodzinę ze swojego regionu i nie tylko,aby pomóc jej w pozyskaniu konkretnych,niezbędnych potrzeb.W jedności siła ,dlatego z chętnymi znajomymi ,przyjaciółmi wspólnie wybieramy rodzinę,robimy listę ,,kto- co" i działamy.Z czasem dołącza jeszcze więcej osób z pracy,biura,rodziny,szkoły.W zeszłym roku zebraliśmy o wiele więcej rzeczy niż przypuszczaliśmy.Dlatego podzieliliśmy je jeszcze pomiędzy dodatkowo dwie rodziny,których nikt nie wybrał z listy.Są łzy ,rodość i szczęście.Może zainspiruję kogoś do wzięcia udziału w tej akcji ,podam linka http://www.szlachetnapaczka.pl/

Świerszczyku ,też szykuję się w blokach startowych do kina.Jeszcze tłumnie na Bogach ? Shok .Ty to wiesz jak się poorganizować hehehe smaczny długi weekend miałyście.

No i rozpisałam się a czas nie zając .Zmykam do pracy .Miłego .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

Witam nadziębiona, ale bardzo zadowolona. 

Toruń piękny, coraz więcej kamienic zadbanych, odnowionych. Ludzi tłumy. Byliśmy w Muzeum Piernika i w Planetarium. Poza tym szwendaliśmy się po Starówce. Apartament rewelacja. Na pewno jak będziemy się wybierać następnym razem do Torunia ( planujemy latem ) miejscówka będzie ta sama. 

Lody u Lenkiewicza pycha, ale ciastka beznadziejne, tak więc łasuchom polecam tylko lody. Polecona przez Kiwi restauracja Metropolis super, zresztą ciągłe tłumy w środku mówią same za siebie. Mają smaczne jedzenie, ale też pyszne desery ( brownie, ciasto dyniowe, szarlotka, pana cota) . 

A wczoraj byliśmy jeszcze w Gdańsku na paradzie. Było pięknie, uroczyście i bez awantur. 

Kiwi- w szlachetnej paczce bierze od kilku lat moja siostra ( robią zrzutkę w pracy ). My pomagamy w inny sposób, bo sami nie jesteśmy w stanie zrobić wszystkich zakupów dla rodziny, a niestety chętnych wśród znajomych brak.

Restauracja Chleb i wino sprawdzona. Bardzo polecam, chociaż dosyć długo się czeka. Ale ceny niezłe i smacznie. Właściwie wszystkie dania czyli 8 plus zupy były smaczne. I siedzieliśmy w ... ogródku na Rynku. Super ogrzewany. 

Beretku- my myśleliśmy o Sylwestrze na Teni, tak mi się marzy od wielu lat, ale nie dość, że w ferie drogo, to Sylwester to jakiś kosmos. Na ferie hotel 4 * ok. 3,5 tys., Sylwek ponad 5 tys. na tydzień.  No prawie Meksyk w tej cenie.

Świerszczyku- to Twoja choineczka idealnie będzie pasować do mojego salonu i jadalni. 

Lenuś- to Świerszcz tak nam dogadza.

Miłego popołudnia.

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Bry....

Oj mam odlot totalny kochani, potrzebuję drugiej pary rąk i drugiej głowy... inaczej nie wyrobię, aktualnie robię sama to co kiedyś robiliśmy w trzy osoby, i wszyscy troje wychodziliśmy zrąbani z biura. Jak tak dalej pójdzie to jednak będziemy musieli kogoś zatrudnić, niestety w naszej branży nauczenie kogoś od podstaw znajomości tematu to lata pracy, pracownik zdąży w tym czasie sto razy pracę zmienić Biggrin Ale chyba nie będzie wyjścia. Nie daję rady Sorry 2

Magdunia, a u nas restaurację Chleb i Wino niedawno zamknięto, wytrwała może pół roku, mimo pięknego miejsca w centrum Rynku. Jakoś ludzie tego nie chwycili. Ja latem zrobiłam jedno podejście ale wydało mi się,że za drogo  i zrezygnowałam Blush Inni jak widać też, aczkolwiek czynsze restauratorów na wrocławskim tynku sięgają 60tysięcy i więcej Shok Miesięcznie oczywiście.

Kiwi, ja uwielbiam się stołować w knajpeczkach, nawet mam ostatnio wyrzuty sumienia,że za często ale przy ostatnim rytmie pracy to gotowanie jest ostatnią rzeczą o której myślę, nawet Moje Dziecko nie pyta czy będziemy robić kolację tylko bez pytania robi sama Smile Sushi nie znoszę, idę do knajpki zawsze na jakąś pyszną zupkę. Wczoraj byłam na bambusowej z krewetkami bo NIE BYŁO mojej ulubionej PHO. To Co Chińczyk mnie wkurwił Biggrin

Kiwi, ja "szlachetną paczkę" robię mojej rodzinie, tej w dużej potrzebie, potem ukłon w kierunku innych, ale jak najbardziej na TAK. Masz rację, znam ludzi dla których kupienie tabliczki czekolady jest niebywałym rarytasem i na pewno docenią  ludzki gest na święta i nie tylko. Zresztą bywało,że sama bywałam w dużej potrzebie a nikt serdecznej ręki nie wyjął Nea No cóż, podobno... każdy ma to na co sobie załuzył, no comments...!

Film "Bogowie" (dla mnie) fascynujący, porywający, zachwycajacy ale: ja osobiście i prywatnie jestem związana z tematem: miałam przyjemność poznać profesora Religę, profesora Mariana Zembalę z którym odbyłam bardzo miłą rozmowę, interesuje mnie tematyka transplantacji więc pewnie trochę inaczej patrzyłam na ten film, poza tym pracowało przy nim wielu moich znajomych. Myślę jednak,że warto zobaczyć (film oparty na faktach) w jakich bólach rodziła się nasza transplantologia sercowa i czego wymagano od lekarzy i personelu oraz jaki był stosunek społeczeństwa do przeszczepu serca. Serca, które postrzegano trochę jak duszę, jak siedlisko miłości, przywiązania, człowieczeństwa....

Mnie ten film i zaskoczył i zauroczył, długo do końca czytałam tyłówkę i nie miałam ochoty wychodzić z kina.

No i KOt, którego nie jestem wielbicielką a który w postać Profesora wcielił się z prawdziwą wirtuozerią!!!!!

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

MOHEROWY BERECIK.
Obrazek użytkownika MOHEROWY BERECIK.
Offline
Ostatnio: 6 lat 12 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Świerszczyku, to tylko się ciesz, że masz dużo roboty, to się równa kaska i tego Tobie życzę Good

Magduniu, no dokładnie, ceny zaporowe, na Wielkanoc jakoś nie ma takiego parcia , a Ty się Kobitko lecz.a Truskawka już zdrowa ?

Lenuś, tak, to Świerszczyk nam zapodaje takie żarełko Good, a fakt, cenki w Egiptowie( ja knuję) nie do przyjęcia Dash 1

Kiwi, jak być może nie zauważyłaś, czytamy i pomagamy, tym samym Osobom i tyle w temacie..mam wrażenie, że mnie..omijasz Cray 2

Miłej nocki Wszystkim  Kiss 2

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Dziewczyny,widzę że wszystkim machina nakreciła niezłe tempo .Ja dzisiaj wbiłam na jedną z relacji jakoś po 6 rano... 

Bereciku ,jak zauważyłaś ogólnie jest mnie mniej z różnych względów ale nie odbieraj tego w żadnym wypadku personalnie.Wiem,że również podczytujesz ,,nasze wspólne" blogi i  trzymasz za rękę znajome Osoby - jest im to bardzo potrzebne,ale tu chyba nie jest odpowiednie miejsce aby poruszać tak trudne tematy.Świat jest mniejszy niż nam się wydaje.Oj Bereciku temat rzeka ...Może kiedyś będziemy miały okazję osobiście porozmawiać Smile .

Dalej mam szlaban na wszelkie większe podróżnicze przedsięwzięcia z powodów innych priorytetów zakupowych ,na własne życzenie zresztą więc nie marudzę .Pokibicuję Waszym knuciom ,planom ,trzymam kciuki za świąteczne podróże Smile .

Zdrówka Wszystkim bo bez tego nie mamy niczego.Zmykam ,jutro bezlitosny budzik wyrwie mnie w egipskich ciemnościach tradycyjnie o 6 rano Shok .

Dobrej nocki.

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Strony

Wyszukaj w trip4cheap