--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
.
Obrazek użytkownika .
Offline
Ostatnio: 9 lat 3 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Świerczyku,  gdybym szukał kucharczka tutaj,  to biorę Cię w ciemno ... ale ja potrzebuje takiego "wielofunkcyjego" miejscowego w jednej osobie.... wczoraj był podobno 13 dzień miesiąca. ?. Còra nie dotknęła bagażnika i jak cofałem do garażu tak przpir***** że tylna szyba wyleciała a klapa bagażnika udaje harmonie Fuuuuck !!!!!!!!!!! jedynie co mnie pociesza to zas4awa od Świersaczyka.... a i łapię ****** od Magduni Biggrin

.

.
Obrazek użytkownika .
Offline
Ostatnio: 9 lat 3 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Świerczyku,  gdybym szukał kucharczka tutaj,  to biorę Cię w ciemno ... ale ja potrzebuje takiego "wielofunkcyjego" miejscowego w jednej osobie.... wczoraj był podobno 13 dzień miesiąca. ?. Còra nie dotknęła bagażnika i jak cofałem do garażu tak przpir***** że tylna szyba wyleciała a klapa bagażnika udaje harmonie Fuuuuck !!!!!!!!!!! jedynie co mnie pociesza to zas4awa od Świersaczyka.... a i łapię ****** od Magduni Biggrin

.

.
Obrazek użytkownika .
Offline
Ostatnio: 9 lat 3 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Bereciku ßledzikami zawszę się z Tobą podzielę.... Biggrin

.

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

NO ładnie, człowiek znika na chwilę a tytaj od razu wielkie szkody Wacko Lordziu, domyślam się,że Córcia to tego bagażnika nie DOMKNĘŁA bo jak by nie dotykała to by i szkody nie było Biggrin No ale było nie było mozna się wściec. Musisz następnym razem do garażu przodem wjeżdżaćMan in love

Bereciku, ja tam bardzo lubię lokalne imprezki i cały ten "folklor" który je otacza Air kiss Mam nadzieję,że dobrze się bawiłaś, Nie ma jak dobry festyn, zabawa i draki na nich New russian

Ja dzisiaj robię sobie dzień lenia, nawet makijażu nie chce mi się robić, popijam kawkę i oglądam program o szkodliwym wpływie mleka na nasze zdrowieShok

Słonko za oknem, ciepło więc leniu zapraszamYahoo

No ale skoro niedziela to śniadanko musi być po Bożemu, nie ma to tamto...

Miłego dzionka....

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

.
Obrazek użytkownika .
Offline
Ostatnio: 9 lat 3 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

oj to jest tak, jak człowiek po meczyku wraca, pisze z tableta... i wychodzą takie kwiatki.. jasne, że bagażnik nie domknięty i jak przydzwoniłem, to dopiero teraz do mnie dotarło, że dobrze, że konstrukcji nory nie naruszyłem.. Biggrin 2,5 tony robią swoje.. Biggrin grunt, ze dziś załatwiłem sobie zastępczego automata... Yahoo

kanapeczka z łososiem mega kusi... ale pyszniutka.. Wacko

Świerszczyku specjalnie dla Ciebie...wypijesz z kimś i kiedy będziesz chciała Give rose

.

trina
Obrazek użytkownika trina
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 2 tygodnie temu
Rejestracja: 30 sty 2014

lordowski :

a ten wyjazd. mój styczniowy to taki calkiem sam... aktualnie szukam kucharza z prawem jazdy i samochodem terenowym, który gada po angielsku i ma pozwolenie na broń... Biggrin

Miłego łykendu

  

Lordziu - tak całkiem sam? Rozumiem bez rodziny, ale też bez znajomych, żadnych kumpli? Ty i kucharz z bronią - to dosyć ekstremalnie...

.
Obrazek użytkownika .
Offline
Ostatnio: 9 lat 3 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

całkiem sam... w końcu 4 dyszki zobowiązują.. Biggrin a ktoś kiedyś powiedział, że życie zaczyna się po 40-tce... toteż planuję wejść w ten wiek z przytupem.. Biggrin

.

MOHEROWY BERECIK.
Obrazek użytkownika MOHEROWY BERECIK.
Offline
Ostatnio: 6 lat 12 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dobry , to ja blondynka wieczorową porą Smile

Świerszczyku, musisz "rozsądzić", kto zje kanapki z łososiem ?, bo widzę, że Lordziu podkrada mi co lepsze kąski Pleasantry

Trinko, też się nad tym zastanawiam, ale młode To (Lordzik), to chyba nie wie co czyni Biggrin

A jutro proszę mnie kopnąć w czteru litery, bo wyjazd za 5 dni a ja w lesie...albo lepiej, czarnej doopie Diablo

Miłej nocki Wszystkim Air kiss

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

BERET!!!!B DO PIONU!!!!

LORD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TY GÓFFFFFFNIARZ jesteś , ja myślałam,że ty 5 dych dosięgasz a tu dopiero 40????? Od dzisiaj jestes kucharzem i gotujesz mi obiadki Mail 1Dash 1ROFL I BEZ DYSKUJSJI> Na rano mają być krewetki, ośmiorniczki i makaron ryżowy.!!!

Matko, Dzieciak a jaki fajowy ten LORD Clapping

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

MOHEROWY BERECIK.
Obrazek użytkownika MOHEROWY BERECIK.
Offline
Ostatnio: 6 lat 12 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Świerszczyk... :

BERET!!!!B DO PIONU!!!!

LORD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TY GÓFFFFFFNIARZ jesteś , ja myślałam,że ty 5 dych dosięgasz a tu dopiero 40????? Od dzisiaj jestes kucharzem i gotujesz mi obiadki Mail 1Dash 1ROFL I BEZ DYSKUJSJI> Na rano mają być krewetki, ośmiorniczki i makaron ryżowy.!!!

Matko, Dzieciak a jaki fajowy ten LORD Clapping

Ło matulu, ale się wystraszyłam Scratch one-s head

Strony

Wyszukaj w trip4cheap