--------------------

____________________

 

 

 



Ryga i Tallin 122 PLN, Helsinki 158 PLN i Rzym 197 PLN (tanie loty PLL LOT z bagażem rejestrowanym) - PAŹDZIERNIK 2014

11 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Anonim (nieaktywny)
Obrazek użytkownika Anonim
Ryga i Tallin 122 PLN, Helsinki 158 PLN i Rzym 197 PLN (tanie loty PLL LOT z bagażem rejestrowanym) - PAŹDZIERNIK 2014
Anonim (nieaktywny)
Obrazek użytkownika Anonim

no i się zastanawiam nad tym Rzymem hmm tylko skąd mam wiedzieć co ja będę robił w październiku 2014 Biggrin

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

He he o tym samym pomyslalam Sade.....termin .....jak lata swietlne

Asia
Obrazek użytkownika Asia
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Saduś Ty się wziąłeś do roboty Dirol bierz trzy bilety - 3 magnesy więcej Wacko

...nieważne gdzie, ważne z kim...

Anonim (nieaktywny)
Obrazek użytkownika Anonim

puma :

He he o tym samym pomyslalam Sade.....termin .....jak lata swietlne

dokładnie Biggrin

a ta  cenka na Rzym została tylko na terminy 30.09- 8.10 lub 1.10-8.10, jakby były bilety np. na termin 3.10 - 7.10 to mocno zastanawiałbym się nad lekko przedłużonym weekendowym zwiedzaniem Rzymu.

Anonim (nieaktywny)
Obrazek użytkownika Anonim

asiagdynia :

Saduś Ty się wziąłeś do roboty Dirol bierz trzy bilety - 3 magnesy więcej Wacko

Asia Ty nie ściemniaj tylko relację pisz, spokoju Ci nie damy z Egiptowem i z innymi kierunkami też :pWacko

Asia
Obrazek użytkownika Asia
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Saderan :

asiagdynia:

Saduś Ty się wziąłeś do roboty Dirol bierz trzy bilety - 3 magnesy więcej Wacko

Asia Ty nie ściemniaj tylko relację pisz, spokoju Ci nie damy z Egiptowem i z innymi kierunkami też :pWacko

Wolno się uczę Dash 1 czy Ty myślisz, że pamiętam gdzie byłam? Wacko pierwsza może będzie z Taj, bo tam sobie chociaż pozapisuję Biggrin

...nieważne gdzie, ważne z kim...

Anonim (nieaktywny)
Obrazek użytkownika Anonim

asiagdynia :

Saderan:

asiagdynia:

Saduś Ty się wziąłeś do roboty Dirol bierz trzy bilety - 3 magnesy więcej Wacko

Asia Ty nie ściemniaj tylko relację pisz, spokoju Ci nie damy z Egiptowem i z innymi kierunkami też :pWacko

Wolno się uczę Dash 1 czy Ty myślisz, że pamiętam gdzie byłam? Wacko pierwsza może będzie z Taj, bo tam sobie chociaż pozapisuję Biggrin

no przecież nie ma opcji żeby nie było Twojej relacji po powroci z Taj Shok

żyć Ci nie damy a Momi zamknie Cie w czerwonym pokoju żebyś miała w dzień "względny spokój" do pisania WackoBiggrin

Asia
Obrazek użytkownika Asia
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Saderan :

asiagdynia:

Saderan:

asiagdynia:

Saduś Ty się wziąłeś do roboty Dirol bierz trzy bilety - 3 magnesy więcej Wacko

Asia Ty nie ściemniaj tylko relację pisz, spokoju Ci nie damy z Egiptowem i z innymi kierunkami też :pWacko

Wolno się uczę Dash 1 czy Ty myślisz, że pamiętam gdzie byłam? Wacko pierwsza może będzie z Taj, bo tam sobie chociaż pozapisuję Biggrin

no przecież nie ma opcji żeby nie było Twojej relacji po powroci z Taj Shok

żyć Ci nie damy a Momi zamknie Cie w czerwonym pokoju żebyś miała w dzień "względny spokój" do pisania WackoBiggrin

Nareszcie! Yahoo Bo nikt mnie nigdy tam nie zapraszał Crazy

...nieważne gdzie, ważne z kim...

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Asia już do pisania bo klapsa dostanieszCrazy. Przecież ja też nic nie pamiętam nawet z Europy gdzie byłam w maju, a piszę relacje sprzed  kilku lat nawet, tylko bez szczegółów

Anonim (nieaktywny)
Obrazek użytkownika Anonim

anusia :

Asia już do pisania bo klapsa dostanieszCrazy. Przecież ja też nic nie pamiętam nawet z Europy gdzie byłam w maju, a piszę relacje sprzed  kilku lat nawet, tylko bez szczegółów

Bardzo dobrze Anusia Good porządek musi być Biggrin a jak nie to Asia zawsze może poznać prawdziwe oblicze czerwonego pokoju Mosking

tylko Momi musi wrócić z pracu bo pochowała pejczyki i kulki Mosking

dobra Dziewczęta wracamy na pogaduchy bo tu off-topic budujemy i zaraz będzie ban albo klapsy ShokWacko

Wyszukaj w trip4cheap